تولیدات دستگاه جوشکاری اورین الکتریک در نمایشگاه جوش سال ۱۴۰۱

تولیدات دستگاه جوشکاری اورین الکتریک در نمایشگاه جوش سال ۱۴۰۱
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

بمنظور بازدید از غرفه شرکت اورین الکتریک و مشاهده اخرین تولیدات دستگاه جوشکاری شرکت اورین الکتریک از نمایشگاه مربوطه از تاریخ ۴ الی ۷ مرداد در شهر افتاب دیدن نمایید.

عرضه بهترین نوع محصولات در نمایشگاه ها بازدید های زیادی به همراه دارد به خصوص اینکه شما بتوانید محصولات و ماشین آلات را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت کارخانه خریداری کنید. نمایشگاه صنعت محلی برای نمایش انواع زیر گروه های ماشین آلات و خطوط تولید، ابزار آلات، اتوماسیون اداری، خدمات فنی، تجهیزات ایمنی و پزشکی و البته تجهیزات صنعتی و کارگاهی و… است که در این بین اورین الکتریک در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت سال ۱۴۰۰ شرکت کرده است و انواع دستگاه جوش و برش را در معرض دید عموم قرار داده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت ۱۴۰۰

این نمایشگاه از ۱۸ مهر لغایت ۲۱ مهر سال ۱۴۰۰ در نمایشگاه های بین المللی تهران شروع شده است که شرکت اورین الکتریک محصولات خود را در غرفه ۱۰۱۵ درب جنوبی ابتدای خیابان اکسپو به نمایش قرار داده است و شما می توانید از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این غرفه دیدن فرمایید.

محصولات اورین الکتریک در نمایشگاه صنعت

در این غرفه شما می توانید انواع دستگاه جوش و برش را مشاهده کنید که با پیشرفته ترین تکنولوژی اینورتری ساخته شده اند. از مزایای خرید از نمایشگاه این است که شما می توانید دستگاه جوش و برشکاری را به قیمت روز کارخانه خریداری کنید.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *