علت بوی بد یخچال فریزر بعد از یکسال چیه | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حمید پرسیده:

با سلام وعرض ادب ، ما به مدت یکسالی هست که یخچال خریدم و بعد این مدت بوی بدی از یخچال اومد که با استفاده از جوش شیرین اونو تمیز کردم اما تنها یک ماه خوب بود و دوباره با بوی بد یخچال مواجه شدم از این رو ممنون می شم علت بوی بد یخچال فریزر رو بعد از یکسال بگید چیه. با تشکر.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت بوی بد یخچال فریزر شما می تواند به خاطر گرفتگی ناودانی یا همان فاضلاب یخچال باشد که باید شلنگ فاضلاب را به صورت کامل تمیز و در آخر نیز لاستیک درب یخچال را تمیز کنید و فراموش نکنید کهبرای تمیز کردن قسمت بیرونی و داخلی یخچال از محلول آب با ریکا و جوش شیرین و سرکه استفاده کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *