علت خاموش شدن خود بخود چایساز فلر چیه | تعمیرت آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? سارا پرسیده:

سلام وقتتون بخیر، تقریبا ۳ سال از خریدن چای ساز فلر می گذره که مدتی هست که دچار مشکل شده و بعد از این شروع به جوشیدن میکنه یهو برق و چراغ چایساز قطع میشه و تنها زمانی مشکل رفع میشه که چای ساز رو چند بار بلند کنیم و روی المنت بگذاریم ممنون میشم علت خاموش شدن خود به خود چای ساز فلر رو توضیح بدین.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، خراب شدن ترموستات و کنتاکت کف باعث بروز مشکل شما شده که برای رفع مشکل خاموش شدن خود بخود چایساز فلر باید دو قطعه ترموستات و کنتاکت توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و برای تعمیر چای ساز در تهران نیز می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *