علت صدای تق تق موتور یخچال بکو و رفع آن | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط محمد جواد زارع مطرح شده

با سلام، زمان روشن شدن یخچال ما که برند بکو هست صدای تق تق میاد که این مشکل با گذاشتن سنگ و مقوا زیر یخچال برطرف شد اما الان باز ادامه پیدا کرده از این جهت راهنمایی کنید و علت صدای تق تق موتور یخچال بکو رو توضیح بدید و بگید که چطوری مشکل رو می تونم برطرف کنم.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، صدای تق تق موتور یخچال بکو شما به قسمت لرزه گیرهای موتور و اتصالات آن مربوط می شود که برای رفع آن باید این موارد بررسی شود و اگر مشکل پابرجا بود این به معنای شاتون زدن موتور یخچال است که تنها راه حل تعمیر یا تعویض موتور است که برای تعمیر یخچال بکو در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *