علت انواع کد خطا  و ارور یخچال فریزر نیکسان و رفع آن | آی بک امداد

انواع ارور یخچال نیکسان

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

یکی از برندهای یخچال در بازار نیکسان است که در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن، سر و صدای زیاد، اتومات نکردن یخچال، یخ زدن بدنه داخلی، یخ و برفک زدن و… باید نسبت به رفع و تعمیر آن اقدام کنید اما در این بین یک سری مشکلات و ایرادات یخچال فریزر نیکسان به صورت کد خطا و ارور است که امروز قصد داریم به بررسی انواع کد خطا و ارور یخچال فریزر نیکسان که به دلیل خرابی فن فریزر، فن کندانسور، سنسور اواپراتور، هیتر سیستم ترموستات بپردازیم و نحوه رفع آن را توضیح دهیم که در صورتی که قادر به رفع ارورها نیستید حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

معنای انواع کدهای خطا و ارور یخچال فریزر نیکسان

برخی از مشکلات در یخچال نیکسان به صورت ظاهری قابل مشاهده است که شامل یکسره کار کردن، روشن نشدن، یخ زدن داخل یخچال، سرد نکردن است اما در این بین برخی از خرابی قطعات از جمله فن فریزر و کندانسور، سنسور اواپراتور تنها به صورت کد خطا و ارو نشان داده می شود که در این مقاله به بررسی علت و نحوه رفع آن خواهیم پرداخت.

حتما بخوانید: علت یخ زدن داخل یخچال نیکسان و رفع آن

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع کد ارور E1 یخچال فریزر نیکسان

در صورت مشاهده این ارور روی صفحه نمایشگر باید نسبت به بررسی فن فریزر و مشکلات سیم پیچ و اتصالات آن اقدام کنید که برای بررسی و عیب یابی آن کافیه با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

علت و رفع کد ارور E2

هر گونه خرابی و ایراد در فن یخچال باعث نمایش این کد خطا می شود که البته برخی اوقات ممکن است مشکل یخچال شما از قطعه برد الکترونیکی باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع کد ارور E3 در یخچال فریزر نیکسان

با مشاهده این کدخطا روی نمایشگر یخچال باید نسبت به بررسی فن های یخچال از جمله فن کندانسور اقدام کنید که در این بین حتی احتمال خرابی برد الکترونیکی یخچال نیکسان وجود دارد.

حتما بخوانید: تعمیر و عیب یابی فن یخچال

علت و رفع کد ارور F1 یخچال فریزر نیکسان

با خراب شدن سنسورهای یخچال باید سریعا انرا برطرف کنید که با نمایش کدخطا F1 روی نمایشگر یخچال نیکسان همراه است که باید نسبت به تعویض سنسور اقدام کنید و این کار باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

علت و رفع کد ارور F2

کد خطا F2 در یخچال فریزر نیکسان نشان از خرابی سنسور اواپراتور دارد که باید نسبت به بررسی هر دو سنسور آن اقدام کنید تا این ارور برطرف شود.

علت و رفع کد ارور F3

این ارور نشان از خرابی سنسور کابین فریزر دارد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی آن اقدام کنید و اگر مطمئن شدید که خراب است باید سریعا نسبت به تعویض سنسور فریزر اقدام کنید و در این بین اگر ارور باز باقی ماند باید نسبت به بررسی و عیب یابی برد الکترونیکی یخچال اقدام کنید.

علت و رفع کد ارور H1 یخچال نیکسان

هر گونه خرابی در هیتر بخش اواپراتور فریزر باعث نمایش این کد خطا و ارور روی نمایشگر یخچال نیکسان می شود که تنها با تعویض هیتر این مشکل برطرف می شود که این کار نیاز به تخصص لازم دارد و باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

حتما بخوانید: تعمیر یخچال امرسان در تهران

نحوه رفع انواع کدخطا و ارور یخچال فریزر نیکسان

توجه داشته باشید که با خرابی هر کدام از قطعات یخچال از جمله فن های یخچال از جمله فن فریزر، کندانسور و خرابی در سنسورهای اواپراتور، ایراد در هیتر سیستم دیفراست با نمایش انواع کد خطا و ارور روی نمایشگر یخچال همراه است که باید سریعا نسبت به بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها اقدام کنید در غیر این صورت با بروز و نمایش انواع مشکلات روی یخچال همراه خواهد بود که در صورت نیاز به تعمیرکار و برای تعمیر یخچال در منزل کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *