علت کار نکردن یخچال ساید بکو و رفع آن | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط حسینی مطرح شده

با سلام، یخچال ساید بای ساید برند بکو دارم که صبح فهمیدم که بعد از روشن شدن موتور تنها چند ثانیه طول نکشید که موتور خاموش شد و نه تنها خنک نمیکنه بعد از کار افتاده ممنون میشم علت کار نکردن یخچال ساید بکو و نحوه رفع آنرا توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت کار نکردن یخچال ساید بکو به خراب شدن قطعات اورلود موتور یا خراب شدن خود موتور یخچال بر می گردد که برای رفع مشکل باید این قطعات بررسی و عیب یابی شود که در صورت نیاز به تعمیرکار در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *