علت یخ زدگی قسمت یخچال هونام و آب شدن تمام مواد غذایی | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط یعقوبی مطرح شده

با سلام، یخچال برند هونام دارد که به مدت یک ماه میشه که با مشکل یخ زدن یخچال همراه هستم و این باعث شده تمام میوه ها، آب و هر چیزی که فکر کنید یخ بزنه که من فکر می کنم مشکل از بهم خوردن دمای یخچال است که ممنون میشم علت و نحوه رفع مشکل یخ زدگی قسمت یخچال هونام رو توضیح بدید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، در صورت یخ زدگی قسمت یخچال هونام اگر از نوع الکترونیکی است به خاطر گرفتگی فاضلاب این مشکل به وجود آمده است و باید دمای آنرا روی عدد ۵ تنظیم کنید و اگر نوع یخچال شما مکانیکی است که برای رفع این مشکل نسبت به بررسی و عیب یابی قطعات ترموستات یا لاستیک دور درب اقدام کنید که اگر تهران هستید می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرد.

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *