تنظیم مایکروفر بلک انددکر برای پخت پیتزا | آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? توسط مریم نیک مطرح شده

سلام، مایکروفر برند بلک اندکر دارد که پس سال پیش خریدم و الان نمیدونم برای پخت پیتزا چیکار کنم و تنظیماتش بلد نیستم راهنمایی کنید و نحوه تنظیم مایکروفر بلک انددکر برای پخت پیتزا رو بگید.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، برای پخت پیتزا در ماکروفر بلک اند دکر باید ابتدا دکمه micro را به همراه convention/conv فشار دهید و دمای مایکروفر روی ۱۸۰ درجه بگذارید و در ادامه با کمک ولوم دستگاه زمان پخت پیتزا را اتنخاب کنید که در این بین زمان پخت خمیر معمولا بین ۶ الی ۸ دقیقه و زمان پخت محتویات پیتزا ۱ الی ۲ دقیقه زمان می برد و در ادامه روی قدرت ۶۰ درصد آنرا تنظیم کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *