علت صدای ضربه یخچال فریزر جنرال استیل در شب | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط جلیل ساعی مطرح شده

با سلام، یخچال فریزر جنرال استیل شب صدایی چون برخورد دو فلز به همدیگه داره که تو روز اصلا صدا نداره و خانوادم میگن که اجنه است لطفا راهنمایی کنید و بگید علت صدای ضربه یخچال فریزر جنرال استیل در شب چیه و چطوری برطرف میشه؟

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، علت صدای ضربه یخچال فریزر جنرال استیل در شب به خراب شدن فن یا موتور یخچال بر می گردد که باید بررسی و عیب یابی شود و در صورت نداشتن مشکلی در فن یخچال باید پایه ها و لرزه گیر موتور یخچال بررسی شود و به این نکته هم دقت داشته باشید که تو شب چون هیچ سر و صدایی نیست صدای یخچال ملموس تر است و برای تعمیر یخچال در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *