مایکروفر بخریم یا سولاردوم و تفاوت بین آنها در چیست؟ | آی بک امداد

مایکروفر بخریم یا سولاردوم
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

قطعا یکی از بهترین وسایل برای گرم کردن غذا ماکروفر است که با سرعت بالایی و با استفاده از امواج مغناطیسی این کار انجام می شود و دیگر نیازی به کثیف کردن تابه، قابلمه برای گرم کردن غذا روی اجاق گاز ندارید و در عین حال با چرخیدن ریل همه قسمت های غذا را خوب گرم می کند و امکان پخت انواع غذاها از  جمله پیتزا، ماکارونی با آن وجود دارد که در دستگاه سولاردوم نیز این امکانات وجود دارد با این تفاوت که مجهز به المنت های نوری در کف و بالای آن است که امکان پخت انواع غذاها چون مرغ بریان، ماهی را بدون خشک شدن و نگه داشتن آن و مغز پخت شدن می دهد حال سوال اینجاست که مایکروفر بخریم یا سولاردوم که در این مقاله به تفاوت های آن خواهیم پرداخت.

تفاوت بین ماکروفر و سولاردوم در چیست؟

سولاردوم به مانند ماکروفر کار می کند با این تفاوت که در آن المنت های نوری همچون هیتر ذغالی کار می کند که این باعث می شود که به صورت کامل غذا مغز پخت شود در صورتی که برای پخت غذا با ماکروفر شما باید مرتبا آنرا زیر و رو کنید و در عین حال سرعت بالایی در گرم کردن غذا دارد و تنها تفاوت اصلی بین این دو دستگاه وجود المنت های نوری است که در سولاردوم وجود دارد اما در ماکروفر نیست.

💡حتما بخوانید: تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

آی بک امداد
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

از بین ماکروفر یا سولاردام کدام یک بهتر است؟

خب با توجه به نیاز کاری خود از دستگاه ماکروفر یا سولاردوم می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید که گفتیم تمام قابلتی های ماکروفر در سولاردوم وجود دارد با این تفاوت که مجه زبه المنت های نوری است که باعث مغز پخت شدن غذا و حفظ آب غذا می شود در صورتی که این قابلیت در مایکروویو نیست و برای پخت غذا مدام باید آنرا زیر رو کنید و بغیر از آن گریل کردن غذا از قابلیت های دیگر سولاردوم به شمار می آید.

توجه داشته باشید که گرمای سولاردوم با لامپ هالوژنی تامین اما در ماکروفر با امواج مغناطیسی این کار انجام می شود و در عین حال در ماکروفر آب را نگه نمی دارد اما در سولاردوم آب حفظ می شود.

از بین مایکروفر و سولاردام کدام کم ضرر تر است؟

اگر قصد پخت انواع غذاها از جمله مرغ، ماهی و… را دارید سرعت پخت آن در سولاردوم چهار برابر اجاق گاز است و در عین حال نسبت به ماکروفر مناسب تر است و البته با وجود المنت های نوری در سولاردوم اما نحوه گرم کردن غذا و پخت غذا در هر دو دستگاه با اشعه است که به یک اندازه ضرر دارد اما اگر یک آشپز حرفه ای باشید به جای خرید این دو محصول فر را را به شما پیشنهاد می کنیم اما اگر به دنبال آشپزی نیستید و در حد گرم کردن می خواهید از دستگاه استفاده کنید  ماکروفر گزینه بهتری است و البته حفظ طعم و کیفت غذا، سرعت بالای گرم کردن و پخت انواع غذاها با دستگاه سولاردوم را می توانید تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *