مزایای خرید کوچکترین دستگاه جوش

مزایای خرید کوچکترین دستگاه جوش
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

اهمیت شغل جوشکاری از آنجایی بالا است که در تمام صنایع از جمله صنعت خودروسازی، ساخت و ساز، کشتیرانی، زیر دریایی، نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور جوش دادن انواع فلزات یک جوشکار علاوه بر مهارت و تخصص بالایی که دارد باید از بهترین وسایل و تجهیزات جوشکاری استفاده کند. یکی از مهمترین وسایل جوشکاری، دستگاه جوش نام دارد که امروزه از تکنولوژی اینورتر بهره مند هستند و با ویژگی های آن شامل وزن کم، ابعاد کوچکتر و همچنین توانا خروجی بالا می باشد که شما می توانید بدون نگرانی از بیشترین توان دستگاه کنید. بسته به روش های جوشکاری انواع مشاغل جوشکاری وجود دارد که یکی از آنها جوشکاری سیار است که با خرید کوچکترین دستگاه جوش اینورتر می توانند به جوشکاری کارهای خرده کاری  خانگی از جمله جوش دادن نرده فلزی، لولای درب، درب و پنجره فلزی و… بپردازند.

مزایای خرید کوچکترین دستگاه جوش اینورتر

جوشکاری سیار جزو مشاغلی است که بدون نیاز به داشتن کارگاه می توانند با حمل وسایل و تجهیزات جوشکاری کار مشتری را راه بیندازید. در این بین با توجه به اینکه یک جوشکار سیار اغلب به کارهای خرده کاری چون ساخت پایه کولر آبی، جوش دادن نرده حفاظ، لولای درب و… مشغول است از این رو می تواند با خرید کوچکترین دستگاه جوش کار با کیفیت بالا به جوشکاری فلزات بپردازد.

 • حمل و نقل راحت و آسان
 • مشکلی در جابجایی دستگاه جوش ندارد.
 • میزان مصرف برق در دستگاه جوش کوچک خیلی کم است.
 • کارایی بالایی دارد.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

شماره تماس اورین الکتریک

 

خدمات جوشکاری سیار

با توجه به اینترنتی شدن مشاغل خدماتی مختلف از جمله نظافت، کلیدسازی، برقکاری، قالیشویی و… در این بین نیز جوشکاری سیار می تواند به خوبی جوابگوی کارهای جوشکاری خرده کاری و خانگی مردم باشد. یک جوشکار سیار بدون نیاز به داشتن کارگاه  و بدون اینکه نیاز به پرداخته اجاره و رهن داشته باشد می تواند متکی بر مهارت و حرفه خود و با داشتن وسایل جوشکاری به کسب درآمد برسد.

قیمت جوشکاری سیار در سال ۱۴۰۱

با توجه به درآمد و بازار کار خوب جوشکاری از این رو خیلی از جوشکاران وقت کافی برای کارهای خرده کاری ندارند از این رو شما می توانید با جوشکار سیار تماس بگیرید. در این بین بسته به میزان کار، کیفیت کار و روش جوشکاری که برای جوش دادن نیاز می باشد روی قیمت جوشکاری سیار تاثیر می گذارد.

به صورت تقریبی قیمت جوشکاری سیار به صورت زیر است.

 • ساخت حفاظ درب و پنجره: ۵هزار تا ۷ هزار تومان
 • نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و راه پله : ۵ هزار تومان تا ۹ هزار تومان
 • انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار: ۷ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان
 • تعمیر درب و پنجره: ۸۰ هزار تومان تا ۱۸۰ هزار تومان
 • تعمیر لولا : ۶۰ هزار تومان تا ۸۰ هزار تومان
 • جوشکاری زیر یکساعت: ۹۰ هزار تومان تا ۱۴۰ هزار تومان

عوامل موثر بر نرخ جوشکاری

قیمت جوشکاری به دو روش کیلویی و پروژه ای محاسبه می شود که در این بین جوشکاران سیار بر حسب وزن فلز قیمت را تعیین می کنند و البته عوامل دیگری در محاسبه دستمزد و اجرت جوشکار تاثیر دارد که شامل موارد زیر است.

 1. نوع جوشکاری
 2. متریال مورد استفاده در تعیین نرخ آهنگری سیار
 3. وزن قطعاتی که جوش زده می شود
 4. کیفیت کار جوشکار

مزایای خرید کوچکترین دستگاه جوش اورین الکتریک

در صورتی که قصد خرید دستگاه جوش ایرانی دارید یکی از برندهای معروف بازار برند اورین الکتریک است که از سال ۱۳۷۰ در عرصه جوش و برش فعالیت دارد و کارخانه آن در شهرک صنعتی ایبک آباد اراک می باشد. شما می توانید با خرید دستگاه جوش اورین الکتریک به صورت مستقیم از کارخانه خرید کنید و همین باعث می شود که قیمت پایین تر و کمتری نسبت به بازار داشته باشد و البته می توانید به نمایندگی های شهرهای مختلف مراجعه کنید.

 • خرید برند ایرانی
 • خرید به صورت مستقیم از کارخانه
 • در تعمیر دستگاه جوش مشکلی نخواهید داشت.
 • در صورت داشتن مشکل و خرابی دستگاه جوش قطعات داخلی آن در ایران وجود دارد.
 • قیمت ارزان تر نسبت به برندهای خارجی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *