علت تغییر درجه فریزر یخچال هیمالیا چیه | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? سمیه پرسیده:

سلام و خسته نباشید به شما، من یخچال دوقلوی هیمالیا دارم که در قسمت فریزر آن مدتی که از منفی ۱۸ روی عدد منفی ۸ میره و حتی بیشتر از این نیز میشه میخواستم بدونم علت تغییر درجه فریزر یخچال هیمالیا چیه؟ در ضمن هر چی داخل فریزر یخچال هست بعد از زمان طولانی یخ می بنده و با مشکل یخ زدن و برفک زدن زیر و پشت کشوهای یخچال همراه هست.

A آی بک امداد گفته:

درود به شما کاربر، مشکلی که در یخچال شما وجود دارد به خاطر خرابی سنسور محیطی یخچال است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و در مورد یخ زدن کف فریزر نیز مشکل به خاطر گرفتگی فاضلاب یا همان لوله تخلیه یخچال هیمالیا این اتفاق رخ می دهد که باید نسبت به رفع گرفتگی ناودانی یخچال اقدام کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *