علت عمل نکردن موتور ماشین لباسشویی سامسونگ | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? فرامرز پرسیده:

سلام من لباسشویی هشت کیلویی سامسونگ دارم که زمانی که روشن می کنم و درب آن قفل میشه و آبگیری میکنه در ادامه اما موتور لباسشویی کار نمی کند و به زمان قبل از آن بر می گردد ممنون میشوم اگر مشکل عمل نکردن موتور لباسشویی سامسونگ را توضیح بدین.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، به منظور رفع مشکل عمل نکردن موتور لباسشویی سامسونگ باید توسط تعمیرکار تاخو، خازن موتور و همچنین برد لباسشویی بررسی شود و عیب یابی شود و برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *