هزینه تعمیرات قهوه ساز | نرخ ، قیمت و تعرفه تعمیرات قهوه ساز سال ۱۴۰۲

هزینه تعمیرات قهوه ساز
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

قهوه ساز وسیله ای برقی برای درست کردن نوشیدنی قهوه است که در زمان استفاده از آن علاوه بر ریختن به اندازه کافی قهوه داخل دستگاه، بعد از هر بار استفاده باید آنرا تمیز کنید و در صورت خرابی و بروز انواع مشکلات چون خارج نشدن قهوه از قهوه ساز، روشن نشدن  دستگاه، خرابی قطعات المنت، ترموستات، برد الکترونیکی قهوه ساز و.. باید نسبت به تعمیر دستگاه با تعمیرکار تماس بگیرید که اگر نگران هزینه تعمیرات قهوه ساز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات قهوه ساز را انجام دهد.

هزینه تعمیرات قهوه ساز در آی بک امداد

  • هزینه تعویض المنت قهوه ساز برابر با ۲۵۰ هزار تومان است.
  • هزینه تعویض ترموستات قهوه ساز برابر با ۱۷۰ هزار الی ۱۸۵ هزار تومان است.
  • هزینه تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز برابر با ۴۳۰ هزار الی ۴ میلیون و پانصد هزار تومان است.
  • هزینه تعویض پمپ قهوه ساز برابر با ۸۵۰ هزار الی ۱ میلیون و دویست هزار تومان است.
  • هزینه جرم گیری قهوه ساز برابر با ۳۸۰ هزار تومان است.

💡حتما بخوانید : تعمیرات قهوه ساز سام

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیرات قهوه ساز

هزینه اجرت تعمیرات قهوه ساز بسته به نوسانات دلار، مدت زمان گارانتی، در دسترس بودن قطعات و جدید یا قدیمی بودن دستگاه و استفاده از قطعات و لوازم فابریک و تقلبی متغییر است که برای مطلع شدن از هزینه تعمیرات قهوه ساز کافیه ادامه متن این مقاله را بخوانید.

نرخ خدمات تعمیر قهوه ساز

زمانی که قهوه ساز شما خراب می شود و برای تعمیر دستگاه نیاز به تعمیرکار دارید و اگر نگران هزینه و قیمت تعمیرات قهوه ساز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که در آی بک امداد قیمت ها به شرح زیر است.

هزینه تعویض المنت قهوه ساز

داغ کردن آب داخل قهوه ساز با قطعه المنت انجام می شود از این رو با خرابی المنت باید آنرا عوض کنید که نرخ تعویض المنت برابر با ۲۵۰ هزار تومان است.

قیمت تعویض ترموستات در قهوه ساز

فرمان قطع و وصل شدن جریان برق به المنت با قطعه ترموستات قهوه ساز انجام می شود از این رو اگر قطعه ترموستات المنت خراب و کار نمی کند باید آنرا عوض کنید که قیمت تعویض ترموستات قهوه ساز برابر با ۱۷۰ هزار الی ۱۸۵ هزار تومان است.

هزینه تعمیرات برد الکترونیکی قهوه ساز

در قهوه ساز های جدید برد الکترونیکی وجود دارد که با خرابی این قطعه انواع مشکلات پیش می آید که باید نسبت به تعویض این قطعه اقدام کنید که هزینه تعویض برد الکترونیکی قهوه ساز برابر با ۴۳۰ هزار الی ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

هزینه تعویض پمپ در قهوه ساز

عدم پمپاژ آب داخل قهوه ساز باعث مخلوط نشدن قهوه با آب می گردد که در ادامه باعث از کار افتادن قهوه ساز می شود که این مشکل به دلیل خرابی پمپ قهوه ساز است که برای رفع مشکل باید پمپ تعویض گردد که هزینه تعویض پمپ قهوه ساز برابر با ۸۵۰ هزار الی یک میلیون و دویست هزار تومان است.

نرخ جرم گیری قهوه ساز

چنانچه قهوه ساز شما رسوب گرفته باید نسبت به رسوب زدایی و جرم گیری قهوه ساز اقدام کنید که اگر نیاز به تعمیرکار دارید و می خواهید جرم گیری را انجام دهد هزینه جرم گیری و رسوب زدایی قهوه ساز برابر با ۳۸۰ هزار تومان است.

قیمت تعمیرات قهوه ساز

در آخر باید بدانید که بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات از جمله المنت، ترموستات، برد الکترونیکی، تعوی قوری و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *