تعمیر یخچال فریزر هوور | نمایندگی تعمیرات یخچال هوور HOOVER در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۵ دقیقه ⏲️

یخچال مهمترین وسیله خانگی است که باید بعد از خرید حتما نسبت به تراز کردن یخچال اقدام و در عین حال فاصله پشت یخچال با دیوار و اجاق گاز رعایت و در عین حال با خرابی آن و بروز انواع مشکلات چون بسته نشدن درب، عرق کردن بدنه یخچال، یخ و برفک زدن یخچال و.. نسبت به رفع مشکل اقدام و با تعمیرکار تماس بگیرید که این مورد برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر یخچال فریزر هوور در تهرن کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات یخچال را انجام دهد.

عیب یابی یخچال فریزر هوور

حتی با خرید بهترین برند یخچال احتمال خرابی قطعات اصلی یخچال چون کمپرسور، فن یخچال، رله استارت و… وجود دارد که منجر به بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن یخچال، یخ و برفک زدن، بیرون ندادن یخ از یخساز، گرم شدن یخچال با وجود سرد بودن فریزر و.. می گردد که برای تعمیر یخچال فریزر هوور کافیه شماره تعمیرکار و تکنسین حرفه ای را بگیرید که البته در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج را خواهیم نوشت.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در تهران

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی رفع مشکل بوی بد در یخچال فریزر هوور

پخش بوی بد داخل یخچال ممکن است به خاطر استفاده نکردن از یخچال در مدت سه روز، تمیز نبودن آن یا پر کردن بیش از حد و وجود آب داخل سینی یا فاسد شدن مواد غذایی باشد که باید تمام محتویات داخل یخچال خارج و نسبت به تمیز کردن یخچال و خوشبو کردن آن اقدام کنید.

بوی بد در یخچال فریزر هوور

عیب یابی و تعمیر مشکل روشن نشدن یخچال هوور

برای هر کسی ممکن است پیش بیاد که با وجود اینکه یخچال به برق زدید اما روشن نمی شود که ابتدا باید سیم برق، پریز برق بررسی و بعد از اینکه مطمئن شدید که مشکلی در آنها نیست نسبت به بررسی و عیب یابی قطعات موتور، ترموستات یا رله اورلود باید اقدام کنید که خرابی هر کدام از قطعات منجر به روشن نشدن یخچال فریزر هوور می گردد که برای رفع مشکل و تعمیر یخچال در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت یخ و برفک زدن یخچال هوور

عدم قرار گرفتن یخچال در محل مناسب و باز و بستن زیاد و طولانی مدت منجر به ورود هوای بیرون به داخل یخچال و تشکیل برفک می شود که در این بین نیز خرابی لاستیک دور درب نیز منجر به بروز این مشکل می گردد که باید نسبت به تعویض لاستیک درب با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت یخ و برفک زدن یخچال هوور

دلیل نشت گاز یخچال فریزر هوور

نشتی گاز یخچال یکی از مشکلات رایج است که به دلیل آسیب دیدن کمپرسور یا لوله های دستگاه در حین جابجایی و اثاث کشی انجام می شود که در این مواقع باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید تا علاوه بر پیدا کردن محل نشتی نسبت به شارژ گاز یخچال اقدام کند که نشتی گاز با استشمام بوی گاز یا ذوب شدن برفک های یخچال قابل تشخیص است.

💡حتما بخوانید: دلایل خالی شدن گاز یخچال و تشخیص نشتی

دلیل ایجاد سرو صدای زیاد یخچال فریزر هوور

قطعا سر و صدای زیاد یخچال به خصوص در شب که سکوت مطلق است شما را اذیت می کند از این رو اگر صداهایی چون خرخر، تق تق، سوت و… به گوشتان رسید استفاده زیاد از یخچال، فرسودگی و استهکاک زیاد و درست کار نکردن پره های فن، خرابی موتور فن و اجزای داخلی از دلایل سر و صدای زیاد یخچال است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

دلیل برق داشتن بدنه یخچال هوور

در حین دست زدن به یخچال اگر برق گرفتگی داشته باشد این مشکل به دلیل خرابی سیم ها، اتصالی در ترموستات، اتصالی در بدنه و نصب نشدن درست سیم ارت و ایجاد اتصالی در سیم پیچ لامپ است که باید نسبت به رفع مشکل اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

دلیل چکه کردن آب یخچال فریزر هوور

آبریزی از یخچال یکی از مشکلات رایج است که به دلیل گرفتگی مجرای تخلیه آب، یخ و برفک  زدن بخش اپراتور یا همان تبخیر کننده، نشتی در فیلتر و شیر یا لوله آب باعث بروز این مشکل می شود که باید تمام این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت بسته نشدن درب یخچال هوور

زمانی که درب یخچال بسته نمی شود این مشکل به خاطر برفک زدن، خرابی قطعات داخلی ، فاسد شدن مواد غذایی و به خصوص مواد غذایی با ماندگاری کم و.. رخ می دهد که باید تمام این موارد بررسی و عیب یابی شود که در ابتدا باید مطمئن شوید که لاستیک درب خراب نیست و در صورت سالم بودن آن اگر درب بسته نشد احتمال یخ و برفک پشت کشوهای فریزر وجود دارد و یا اینکه به خاطر پر کردن زیاد یخچال از مواد غذایی این مشکل پیش می آید و علاوه بر آن باید مطمئن شوید که یخچال تراز است.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر هوور در آی بک امداد

در صورت خرابی یخچال هوور و بروز انواع مشکلات چون سرد نکردن محیط، یخ و برفک یخچال، بسته نشدن درب یخچال، یخ زدن لوله های پشت یخچال، سر و صدای زیاد و.. باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که اگر نگران هزینه تعمیرات یخچال هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، نرخ مصوب اتحادیه و استفاده از قطعات فابریک و اصل هزینه ها متغییر است که برای تعمیر یخچال در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *