علت صدای ماشین لباسشویی بوش | آی بک امداد

باز نشدن درب لباسشویی بوش

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی بوش به مانند هر برند دیگر احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، نچرخیدن دیگ، برق داشتن بدنه لباسشویی و… وجود دارد و یکی از مشکلات رایج سر و صدای ماشین لباسشویی بوش است که به دلیل نصب اشتباه و تراز نبودن، خرابی بلبرینگ ها و قطعات متحرک، فرسودگی لباسشویی، بار بیش از حد داخل دیگ و…. است که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات لباسشویی را انجام دهد.

چرا ماشین لباسشویی بوش سر و صدای زیادی دارد؟

در حین روشن بودن لباسشویی بوش اگر صدای زیادی پخش شود این به معنای خرابی دستگاه است که در این بین حجم زیاد بار داخل دیگ، خراب شدن بلبرینگ ها و قطعات متحرک وباعث بروز این مشکل می شود که به صورت کلی موارد زیر منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع سر و صدای ماشین لباسشویی بوش اقدام کنید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

 • محل نامناسب لباسشویی و تراز نبودن
 • ارتعاش قسمت های مختلف لباسشویی
 • بار بیش از حد ظرفیت لباسشویی
 • خرابی یا کاهش کیفیت قطعات لباسشویی بوش
 • عدم نگهداری صحیح از لباسشویی
 • خرابی بلبرینگ ها و قطعات متحرک
 • قدمت و فرسودگی ماشین لباسشویی
 • نصب نادرست لباسشویی

💡حتما بخوانید: انواع برنامه شستشوی ماشین لباسشویی بوش

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

۱. محل نصب نادرست لباسشویی و تراز نبودن آن

یکی از دلایلی که باعث سر و صدای زیاد لباسشویی بوش می شود موقعیت نامناسب دستگاه است که در عین حال باید آنرا روی کفپوش مناسب بگذارید و مطمئن شوید که لباسشویی تراز است.

۲. ارتعاش قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی

در زمان روشن بودن و فرآیند شستشوی لباس ها داخل دستگاه یک سری قطعات ماشین از جمله پیچ ها، حلقه ها و قطعات متصل به آنها ارتعاش دارند از این رو ممکن است این قطعات منجر به صدای بلند و زیاد لباسشویی بوش شده باشد که باید نسبت به محکم کردن تمام این قطعات و اتصالات اقدام کنید.

۳. بار بیش از ظرفیت لباسشویی

یکی از نکاتی که حین کار کردن با لباسشویی باید در نظر بگیرید ریختن لباس ها با توجه به ظرفیت لباسشویی است که در این بین اگر بیش از حد ظرفیت باشد منجر به ارتعاش و صدای زیاد می شود.

۴. خرابی یا کاهش کیفیت قطعات

با خراب شدن یک سری قطعات در لباسشویی یکی از علائم آنها سر و صدای زیاد لباسشویی بوش حین کار کردن است که برای تعمیر یا تعویض قطعات اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

۵. عدم نگهداری صحیح از ماشین لباسشویی

به موقع نسبت به تمیز کردن لباسشویی اقدام کنید چونکه با وجود رسوبات و گرد غبار و ذرات کوچک بین قطعات لباسشویی باعث صدای زیاد آن می شود و اختلال در فرآیند شستشوی لباسشویی ایجاد می کند.

۶. خرابی بلبرینگ‌ها و قطعات متحرک

با وجود بلبرینگ، کمک فنر و قطعات متحرک در لباسشویی است که باعث می شود دیگ به بدنه برخورد نکند و صدای زیادی نداشته باشد که در عین حال با شنیدن صدای زیاد لباسشویی بوش احتمال خرابی این قطعات وجود دارد که باید برای بررسی و عیب یابی قطعات با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

۷. قدمت و فرسودگی ماشین لباسشویی

با گذشت زمان هر چقدر که لباسشویی قدیمی و کهنه تر شود باعث فرسودگی و خرابی قطعات آن می شود که یکی از مشکلاتی که در پیش دارد پخش صدای بلند است که باید نسبت به خرید یک لباسشویی جدید اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: علت باقی ماندند کف در لباسشویی

۸. نصب نادرست لباسشویی

برای جلوگیری از سر و صدای زیاد لباسشویی حتما آنرا در محل مناسب نصب کنید.

راهکارهایی برای رفع علت صدای ماشین لباسشویی بوش

 • نصب صحیح لباسشویی و مطمئن شوید که اتصالات و قطعه و پیچ ها با دقت نصب شده.
 • قرار گرفتن لباسشویی در موقعیت مناسب
 • مراقبت از بلبرینگ های و قطعات متحرک
 • استفاده از منبع برق پایدار
 • رعایت ظرفیت ماشین لباسشویی و نریختن بیش از حد و خیلی کم لباس ها داخل دیگ

نتیجه گیری

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی بوش زمانی است که سر و صدای زیادی حین کار کردن دارد که این مشکل می تواند به دلیل بار زیاد داخل دیگ، خرابی قطعات متحرک  و بلبرینگ ها، فرسودگی و قدیمی بودن لباسشویی و… باشد که برای رفع مشکل باید اقدام کنید و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *