علت انواع ارور مایکروفر دوو و رفع کد خطاها | آی بک امداد

گرم نشدن غذا در ماکروفر
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

مایکروویو وسیله ای برقی است که احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون دود کردن مایکروفر، نچرخیدن سینی و گرم نکردن غذا داخل ماکروفر، کار نکردن دکمه های ماکروفر، سوختن قطعات ماکروفر و.. وجود دارد که البته برخی از مشکلات به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که خرابی ترمویستور یا سنسور دما، ایراد در درب دستگاه، بالا رفتن دما بیش از ۳۰۰ درجه از دلایل نمایش انواع ارور مایکروفر دوو Daewoo است که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت و اگر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار آی بک امداد در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات انجام دهد.

خلاصه ای از علت ارور مایکروفر دوو

هر کد خطا و ارور مایکروفر به دلایل خرابی قطعات به وجود می آید که برای برند دوو به صورت خلصه به شرح زیر است که علت و نحوه رفع هر ارور به صورت کلی در ادامه متن خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع ارور مایکروفر دوو نیستید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

  • ارور Er-1 مایکروفر دوو به معنای خرابی در ترمیستور یا سنسور دما است.
  • ارور Er-2 مایکروفر دوو به دلیل نرسیدن دما به حد استاندارد نمایش داده می شود.
  • کد خطای Er-3 مایکروویو دوو به دلیل ایراد و آسیب دیدگی درب نمایش داده می شود.
  • کد خطا Er-4 مایکروفر دوو به معنای بالا رفتن دما بیش از ۳۰۰ درجه است.
  • ارور Er-5 مایکروویو دوو در زمان خرابی سنسور دما نمایش داده می شود.
  • کد خطا Er-6 مایکروفر دوو نشان از قرار گرفتن دستگاه در حالت پیرولیتیک است.

💡حتما بخوانید: رفع ارور ماکروفر سامسونگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع کد خطا Er-1 مایکروفر دوو

با خراب شدن ترمیستور یا سنسور دما این ارور نمایش داده می شود که در این زمان حتما دستگاه را خاموش و مجددا روشن کنید و در صورت رفع نشدن ارور باید تمام قطعات داخلی از جمله فن، برد، ترمیستور بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد که این کار باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت و رفع ارور Er-2 ماکروفر دوو

در زمان روشن کردن مایکروفر اگر به حد استاندارد بالا نرود باعث نمایش ارور er2 می گردد که به معنای خرابی ترمیستور است که باید خاموش و مجددا روشن و در صورت عدم رفع ارور باید قطعات برد، سنسور ترموستات، فن و سیم کشی داخلی ماکروفر بررسی شود.

علت کد خطای Er-3 مایکروویو دوو

در صورت خراب شدن درب ماکروفر این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن دستگاه خاموش و مطمئن شوید که به درستی ماکروفر بسته می شود و مجددا روشن کنید که در صورت نمایش مجددا ارور باید پروب درب بررسی شود و احتمال خرابی سیگنال الکتریکی دستگاه نیز وجود دارد.

علت ارور Er-4 مایکروفر دوو

با روشن شدن ماکروفر و شروع پخت اگر دما بیشتر از ۳۰۰ درجه برود این ارور نمایش داده می شود که منجر به خاموشی دستگاه و باز شدن درب و کار کردن با سرعت بالای فن دستگاه می گردد که باید در این مواقع دستگاه از برق بکشید و بعد از چند دقیقه به برق بزنید و در صورت عدم رفع ارور با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: انواع کد خطا و ارور ماکروفر ال جی

علت کد اخطار Er-5 مایکروویو دوو

این کد خطا در زمان خراب شدن سنسور دما نمایش داده می شود که قادر نیست دما را به ۲۷۰ درجه سانتی گراد یا بالا تر برود و دما زیر ۲۷۰ درجه می باشد که باید نسبت به رفع ارور و تعمیر ماکروفر اقدام کنید که در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

کد هشدار Er-6 ماکروفر دوو

زمانی که مایکروفر شما به حالت پیرولیتیک می رود و دما دستگاه بیشتر از ۳۰۰ درجه برسد با وجود کار کردن فن روی صفحه نمایش ماکروفر ارور Er-6 نمایش داده می شود که این دمای زیاد منجر به خرابی و از بین بردن قطعات دستگاه می شود از این رو باید دکمه ریست را بزنید تا مایکروفر ریست و برای رفع ارور نیز آنرا از برق بکشید و مجددا روشن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *