تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی | نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلونگی Delonghi در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی دلونگی به مانند هر برند دیگر احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب داخل لباسشویی، باز و بسته نشدن درب لباسشویی، کار نکردن لباسشویی و… وجود دارد که باید تمام بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود که برای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی توسط تعمیرکار حرفه ای

دقت داشته باشید که برخی از مشکلات لباسشویی به دلیل عدم استفاده درست از لباسشویی، ریختن زیاد لباس ها بیش از ظرفیت لباسشویی، تراز نبودن لباسشویی و… پیش می آید که باید رعایت شود و در عین حال در صورت بروز هر گونه مشکلات برای تعمیر ماشین لباسشویی باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که با تشخیص درست علاوه بر سریع تعمیر کردن لباسشویی منجر به کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی شود که در تهران می توانید این کار را به تعمیرگاه مجاز آی بک امداد بسپارید.

💡حتما بخوانید: تعویض پدال دیگ ماشین لباسشویی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

زمان خراب شدن ماشین لباسشویی حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که البته در ادامه علت و نحوه رفع انواع مشکلات رایج لباسشویی از جمله کار نکردن، آبگیری نکردن لباسشویی، نشتی آب از لباسشویی، سر و صدای زیاد، لرزش زیاد، تمیز نشدن لباس ها را خواهیم نوشت که باید نسبت به رفع آنها اقدام کنید.

علت کار نکردن ماشین لباسشویی دلونگی و تعمیر آن

زمانی که لباسشویی روشن نمی شود و کار نمی کند ابتدا مطمئن شوید که به برق وصل است و علاوه بر پریز برق، دوشاخه و کابل برق لباسشویی بررسی و در ادامه فیوز خانه بررسی و درب لباسشویی را بررسی کنید چونکه در صورت خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی و محکم بسته نشدن آب عملا لباسشویی کار نمی کند که باید نسبت به تعویض سوئیچ درب اقدام و با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت وارد نشدن آب داخل دیگ لباسشویی دلونگی

زمانی که آبگیری لباسشویی انجام نشود باید ابتدا مطمئن شوید که دریچه های ورودی آب کاملا باز است که با دکمه یا سوئیچ قرمز مشخص است و اگر به آرامی آب داخل لباسشویی می رود باید فلکه ورودی باز و در عین حال باید صفحه فیلتر لباسشویی بررسی کنید که این کار باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی دلونگی

اگر ماشین لباسشویی است اما سر و صدای زیادی دارد احتمال دارد بارگیری نامناسب انجام داده اید و لباس ها به صورت مساوی داخل درام نگذاشته باشد و یا اینکه مشکل از ضربه دیدن دستگاه یا گیر کردن اشیا داخل درام باشد که منجر به مسدود شدن پمپ تخلیه شده و باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها انجام شود.

علت لرزش زیاد لباسشویی دلونگی

اگر در حین کار کردن لباسشویی دلونگی به اطراف حرکت می کند عدم تراز بودن پایه های آن یکی از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به تنظیم پیچ زیر پایه ها اقدام کنید تا مشکل برطرف در غیر این صورت تکان های شدید باعث خرابی موتور لباسشویی خواهد شد که برای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی دلونگی

در حین سرازیر شدن آب از لباسشویی باید اتصال شلنگ لباسشویی بررسی و نسبت به بررسی طول شلنگ اقدام و در صورت وجود رطوبت شلنگ تعویض گردد چونکه نشتی آب در طولانی مدت منجر به آسیب جدی به لباسشویی و حتی برق گرفتگی می گردد.

💡حتما بخوانید: برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو

علت کف جلوی لباسشویی دلونگی

عدم استفاده از مواد شوینده با کیفیت و ریختن بیش از حد آن داخل جاپودری یکی از دلایل بروز این مشکل است و اگر مشکل با رعایت این موارد حل نشد با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت خشک نشدن لباس ها بعد از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی دلونگی

گرفتگی در پمپ آب از جمله گیر کردن جسم کوچک داخل پمپ یا درست کار نکردن پمپ باعث می شود که آب خیلی زود از پمپ خارج شود از این رو باید این موارد بررسی و عیب یابی شود.

علت توقف ماشین لباسشویی دلونگی حین کار کردن

زمانی که ماشین لباسشویی در حال شستشوی لباس است و ناگهان متوقف می شود این مشکل ممک است از خرابی سوئیچ درب باشد که باعث شود قفل درب در حین عملیات درب ماشین را خاموش کند و تا زمان درست بسته نشدن درب لباسشویی کار نمی کند از این رو باید قفل بررسی و عیب یابی شود.

علت چروک لباس ها در لباسشویی دلونگی

اگر ماشین لباسشویی دلونگی به خوبی کار می کند اما در آخر لباس ها چروک است این مشکل می تواند از عدم انتخاب برنامه مناسب، بارگیری بیش از حد اندازه مخزن باشد که منجر به چروک شدن آنها شود که برای انتخاب برناهم های ضد چروک می توانید دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دلونگی را بخوانید.

علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی دلونگی

کثیفی فیلتر شیر الکترونیکی باعث می شود که آب با فشار بالا وارد جاپودری نشود و همین باعث شود که به خوبی پودر لباسشویی حل نشود از این رو باید نسبت به بررسی و عیب یابی فیلتر اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *