تعمیر جارو شارژی الکترولوکس | نمایندگی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در تهران

تعمیر جارو شارژی الکترولوکس
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

جارو شارژی به مانند هر وسیله برقی ممکن است قطعات آن خراب شود که این برای بهترین برند جارو شارژی نیز صدق می کند از این رو با خرابی و بروز انواع مشکلات چون کم شدن قدرت مکش دستگاه، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی، سر و صدای زیاد، شارژ نشدن جارو شارژی و… باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر دستگاه با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر جارو شارژی الکترولوکس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد که علاوه بر صرفه جویی در زمان شما باعث کاهش هزینه تعمیرات جاروشارژی شود.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی جارو شارژی الکترولوکس

در زمان استفاده از جاروشارژی در نظر داشته باشید که به مدت طولانی روشن نباشد و در عین حال با خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات جارو شارژی سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید که در ادامه متن مقاله علت و رفع مشکلات رایج جارو شارژی الکترولوکس را خواهیم نوشت که برای تعمیر آن باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه شارژ کردن جارو شارژی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت کاهش مکش جارو شارژی الکترولوکس

این که در حین کار کردن با جارو شارژی متوجه کم شدن قدرت مکش دستگاه شوید به معنای ایراد و خرابی دستگاه است که پر بودن مخزن جارو دلیل اصلی است که باید محفظه دستگاه را خالی کنید تا مکش افزایش یابد و اگر باز هم مشکل برطرف نشد باید نسبت به تمیز کردن غلتک ها برس جارو شارژی و در صورت کیپ شدن پروانه های موتور دستگاه اقدام کنید تا مشکل برطرف شود.

علت خاموش شدن ناگهانی جارو شارژی الکترو لوکس

زمانی که حین کار کردن با جارو شارژی خاموش می شود این مشکل به دلیل اتمام شارژ باتری است که باید مجددا دستگاه جارو شارژی شارژ شود و اگر مشکل برطرف نشد به معنای خرابی برد الکترونیکی و اتصالات موتور است که باید بررسی و عیب یابی آنها انجام شود.

علت شارژ نشدن جارو شارژی الکترولوکس

خراب شدن پایه های شارژی، عدم اتصال درست پایه شارژی و حتی تمام شدن عمر باتری از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر جارو شارژی با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی الکترولوکس

زمانی که غلتک جارو شارژی نمی چرخد این مشکل به خاطر وجود پرز و مو داخل بخش غلتک است که باید آنرا تمیز کنید چونکه کثیفی غلتک برس مانع است چرخیدن غلتک برس می شود.

دلیل ایجاد بوی سوختگی در جارو شارژی الکترولوکس

یکی از مشکلات رایج جارو شارژی زمانی است که بوی سوختگی می دهد که روشن کردن به مدت طولانی دستگاه منجر به فشار آمدن به موتور و ایجاد بوی سوختگی می شود و یا اینکه اتصالات باتری دستگاه داغ کرده و همین منجر به بوی سوختگی شود که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

علت صدای زیاد در جارو شارژی الکترو لوکس

سر و صدای زیاد جارو شارژی حین کار کردن به خاطر گرفتگی لوله ها و وجود اجسام خارجی چون اسباب بازی و.. داخل لوله است که باید خارج شود و در عین حال احتمال شکستگی قسمت پارویی جارو یا شکسته شدن بلبرینگ و آسیب دیدن پروانه های موتور وجود دارد که تمام این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

💡حتما بخوانید: هزینه تعمیرات جارو شارژی

دلیل گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی الکترولوکس

اگر جارو شارژی داغ کند به خاطر روشن گذاشتن طولانی مدت دستگاه است که با کاهش مدت زمان استفاده از دستگاه رفع خواهد شد و در عین حال تمیز کردن درست جارو مانع از گرم شدن زیاد جارو می شود که در این بین باید به موقع نسبت به تمیز کردن یا تعویض فیلتر ها اقدام کنید در غیر این صورت کثیفی فیلترها به موتور جارو شارژی فشار می آورد و باعث می شود بیش از اندازه گرما تولید کند و البته در این بین پر بودن محفظه و مسدود شدن لوله ها نیز منجر به بروز این مشکل می شود.

دلیل روشن نشدن جارو شارژی الکترولوکس

حین کار کردن با جارو شارژی اگر روشن نشود به معنای خرابی دستگاه است که اتمام شارژ باتری باعث روشن نشدن آن می شود که با گذاشتن جارو داخل پایه شارژر به راحتی شارژ می شود و اگر این اتفاق رخ ندهد به معنای خرابی باتری دستگاه یا ایراد در دکمه ها و موتور و برد دستگاه است که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *