تعمیر اجاق گاز گرنیه | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز گرنیه Gorenje در تهران

تعمیر اجاق گاز گرنیه
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

اجاق گاز رومیزی، شیشه ای، استیل گرنیه به مانند هر برند دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون بسته نشدن درب فر، روشن نماندن مشعل اجاق گاز، زرد و سبز سوختن شعله، برق داشتن بدنه اجاق گاز، جرقه نزدن فندک اجاق و… مواجه شوید که برای رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز گرنیه در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار ما در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد که منجر به صرفه جویی در زمان شما و کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز می گردد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز گرنیه

اجاق گاز گرنیه ممکن است خراب شود و با مشکلات و ایرادات زیادی مواجه شوید که در متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج چون روشن نشدن مشعل های اجاق گاز، یکدست نبودن شعله اجاق گاز، پخش بوی گاز در اطراف اجاق، سر و صدای زیاد شعله های اجاق خواهیم پرداخت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر اجاق گاز گرنیه با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت خاموش شدن شعله اجاق گاز بعد از چند ثانیه

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت روشن نشدن مشعل های اجاق گاز گرنیه

زمانی که ولوم و شیر گاز را می چرخانید و مشعل روشن نمی شود این مشکل به خاطر ایراد در گاز شهری است که باید بررسی کنید و مطمئن شوید که گاز شهری قطع نیست و در صورت وصل بودن گاز خرابی فندک اجاق گاز و بسته بودن دریچه گاز منجر به روشن نشدن شعله اجاق می شود که باید هر کدام از آنها بررسی و عیب یابی شود و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت یکدست نشدن شعله اجاق گاز گرنیه

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز زمانی است که شعله به صورت یکدست نمی سوزد و با ارتفاع بالای شعله یا کم بودن شلعه گاز همراه است که این مشکل به خاطر گرفتگی در سوراخ های شعله گاز و گرد و غبار یا چربی روی آن است که باید تمیز گردد و بغیر از آن هر گونه اشکال در شبکه گاز رسانی باعث بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز گرنیه

یکی از مشکلات جدی و خطرناک اجاق گاز زمانی است که بوی گاز می دهد که این مشکل به خاطر خرابی و ایراد در اتصالات اجاق گاز، سوراخ شدن شلنگ اجاق گاز رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل اقدام و در صورت پارگی یا سوراخ بودن شلنگ تعویض گردد که البته در این بین اگر قابلمه روی گاز است و فراموش کنید که شعله خاموش کنید به خاطر آب رفتن روی شعله بوی گاز پخش می شود که در صورتی که اجاق گاز بوبین و ترموکوپل داشته باشد باعث قطع گاز می گردد.

علت سر و صدای زیاد شعله اجاق گاز گرنیه

زمان روشن کردن شعله اجاق گاز اگر سر و صدای زیادی دارد این مشکل ممک است بخاطر ارتفاع زیاد شعله باشد که بیشتر از حد استاندارد یعنی ۲۰ میلی متر است و در عین حال خیس شدن شعله اجاق گاز نیز منجر به صدای آن می شود که برای تعمیر اجاق گاز گرنیه و رفع هر گونه مشکلات با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز گرنیه در آی بک امداد

با خرابی قطعات اجاق گاز گرنیه چون بوبین، ترموکوپل، سیستم جرقه زن، شیر یا ولوم باعث خرابی و بروز انواع مشکلات چون جرقه نزدن فندک، دیر روشن شدن شعله، خاموش شدن شعله گاز بلافاصله بعد از روشن کردن آن و رنگ های مختلف شعله گاز می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز گرنیه اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که هزینه تعمیرات اجاق گاز بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه متغییر است که اگر نیاز به تعمیرکار اجاق گاز در تهران دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *