تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس | نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جی پلاس Gplus در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی وسیله ای مهم خانگی است که احتمال خرابی قطعات آن چون موتور، آبپاش، تایمر و..وجود دارد که منجر به روشن نشدن ظرفشویی، نچرخیدن آبپاش، جلو نرفتن تایمر، عدم تخلیه آب، نشتی آب و… می شود که این برای تمام برندها و مارک های ظرفشویی در بازار صدق می کند که برای رفع مشکل باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی جی پلاس

حتی با خرید بهترین برند ظرفشویی احتمال خرابی آن و بروز انواع مشکلات چون آبگیری نکردن ظرفشویی، عدم تخلیه آب، نمایش انواع ارور و کد خطا و… وجود دارد که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج در ظرفشویی جی پلاس چون سر و صدای زیاد، خشک نکردن ظروف، روشن نشدن، آبگیری نکردن را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ظرفشویی جی پلاس با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی آاگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت سر و صدای ظرفشویی جی پلاس

زمانی که ظرفشویی روشن و کار می کند ممکن است سر و صدای زیادی داشته باشد که این مشکل به خاطر تراز نبودن دستگاه، چیدمان نامناسب ظروف و حتی خراب شدن بازوهای اسپری آبپاش رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و با تراز کردن ظرفشویی، چیدمان درست ظروف و بررسی و عیب یابی بازوهای اسپری آبپاش اقدام کنید که نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خشک نشدن ظروف در ظرفشویی جی پلاس

بعد از اتمام فرآیند شستشو در ظرفشویی اگر ظروف را خشک نکند این مشکل به معنای خرابی ظرفشویی است که به خاطر ایراد در قطعه پمپ تخلیه ظرفشویی یا گرفتگی در مسیر بخاطر گیر کردن مواد غذایی رخ می دهد که باید نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و تعمیرکار بررسی و عیب یابی قطعه پمپ تخلیه و رفع گرفتگی مسیر تخلیه آب را انجام دهد و البته مورد بعدی عدم انتخاب برنامه مناسب شستشو در ظرفشویی است که شامل خشک کن ظروف نیست و همین باعث می شود که ظروف در اتمام شستشو خشک نشود.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی جی پلاس

یکی از مشکلات رایج ظرفشویی زمانی است که روشن نمی شود که این مشکل به خاطر نیم سوز شدن موتور، خراب شدن پریز برق و یا اتصالی و مشکل در برق ظرفشویی رخ می دهد و البته مورد بعدی نوسانات برقی است که باعث می شود ظرفشویی روشن نشود که در زمان اوج مصرف برق بهتر است ظرفشویی را روشن نکنید و به ساعات دیگر آنرا موکول کنید.

💡حتما بخوانید: چرا ماشین ظرفشویی روشن می شود اما کار نمی کند؟

علت آبگیری نکردن ظرفشویی جی پلاس و رفع مشکل

وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی مشکل جدی است که در صورت عدم رفع مشکل باعث می شود که فرآیند شستشو انجام نشود که در این بین ایراد در اتصالات شیر ورودی به دستگاه ظرفشویی، گرفتگی یا شکستگی بازوهای اسپری کننده آب در ظرفشویی و حتی گیر کردن تکه های مواد غذایی در مسیر لوله های دستگاه باعث می شود که این مشکل پیش بیاد که باید باید نسبت به رفع گرفتگی، تعمیر یا تعویض بازوهای آبپاش و وصل کردن اتصالات شیر ورودی به دستگاه اقدام کنید که برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت نشت آب از ماشین ظرفشویی جی پلاس

نشتی آب از ظرفشویی یک مشکل جدی است که در صورت عدم رفع مشکل باعث زنگ زدگی در بدنه ظرفشویی نیز خواهد شد که در این بین شکستگی شیر آب ورودی متصل به ظرفشویی، سوراخ یا پارگی شلنگ دستگاه و حتی گرفتگی در چاه فاضلاب منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به تعویض شیر آب، شلنگ و رفع گرفتگی فاضلاب اقدام و با تعمیرکار و تکنیسن حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در آی بک امداد

در صورت بروز انواع مشکلات چون کار نکردن خشک کن ظرفشویی، روشن نشدن ظرفشویی، عدم تخلیه آب و حتی وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی و …. باید سریعا با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات ظرفشویی هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعه، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *