تعمیر اجاق گاز الکترواستیل | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز الکترواستیل در تهران

تعمیر اجاق گاز الکترواستیل
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

اجاق گاز الکترواستیل Electrosteel به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود که در این بین باید به موقع نسبت به تمیز چدن گاز اقدام و در صورت بروز انواع مشکلات چون زرد سوختن شعله، برق داشتن بدنه اجاق گاز، دیر روشن شدن شعله گاز، بسته نشدن درب فر اجاق گاز و… با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر اجاق گاز الکترواستیل در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و با تشخیص درست علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز گردد.

تعمیر اجاق گاز الکترواستیل در تهران

حتی با خرید بهترین برند اجاق گاز احتمال خرابی قطعات آن از جمله ترموکوپل، بوبین، شیر یا ولوم و… وجود دارد که منجر به بروز انواع مشکلات چون سفت شدن ولوم، روشن نماندن شعله گاز، خاموش شدن شعله بلافاصله بعد از روشن شدن و رها کردن ولوم و… می شود که این مورد برای برند الکترواستیل نیز صدق می کند که خیلی مهم است که برای تعمیر اجاق گاز الکترواستیل با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا با تشخیص درست علاوه بر سرعت بخشیدن در کار تعمیرات و صرفه جویی در زمان شما منجر به کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز شود که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: علت خاموش نشدن فر اجاق گاز

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی مشکلات اجاق گاز الکترواستیل

در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج اجاق گاز را می نویسیم و اگر قادر به رفع مشکل نبودید و نیاز به تعمیرکار دارید در تهران می توانید شماره نمایندگی تعمیرات اجاق گاز الکترواستیل یعنی آی بک امداد را بگیرید.

علت یکسره شدن جرقه زن گاز الکترواستیل

یکی از مشکلات اجاق گاز زمانی است که جرقه زن یکسره می شود که خرابی الکترود جرقه زدن، ایراد در ماژول دستگاه و فندک، خراب شدن کلی سیستم جرقه زن منجر به بروز این مشکل می شود که برای تعمیر اجاق باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت خاموش شدن شعله گاز الکترواستیل با رها کردن ولوم

زمانی که شعله گاز روشن می شود و بعد از رها کردن ولوم سریعا خاموش می شود این مشکل به دلیل کثیفی گاز است که باید به موقع تمیز شود و در عین حال خرابی ترموکوپل اجاق گاز و حتی ایراد در ولوم و شیر اجاق گاز منجر به بروز این مشکل می شود که باید نسبت به رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز اقدام و سریعا با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت سفت شدن شیر اجاق گاز الکترواستیل

زمانی که شیر گاز سفت می شود این مشکل می تواند به خاطر گیر کردن هر جسم غذا داخل ولوم و شفت باشد یا اینکه خود شیر یا ولوم خراب شده و باید بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد و همه این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

هزینه تعمیرات اجاق گاز الکترواستیل در آی بک امداد

در صورت بروز انواع مشکلات در اجاق گاز چون داغ شدن دکمه های ولوم، دود کردن اجاق گاز، زیاد شدن و غیر طبیعی سوختن شعله های اجاق، رنگ های مختلف شعله اجاق گاز، کار نکردن فن اجاق گاز، صدا دادن شعله های گاز و.. باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید و اگر نگران هزینه تعمیرات اجاق گاز الکترواستیل هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیر اجاق گاز الکترواستیل در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *