علت چشمک زدن چراغ درجه یخچال امرسان | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? وحید پرسیده:

سلام خدمت شما، من یک یخچال فریزر امرسان دارم که قسمت چراغ درجه یخچال مدام چشمک می زند و بسیار نگران شدم ممنون می شوم که منو راهنمایی کنید و اینکه ایا مشکل جدی است و نیاز به تماس با تعمیرکار داره؟

A آی بک امداد گفته:

درود بر شما، دقت داشته باشید که زمانی چراغ درجه یخچال شروع به چشمک زدن می کند که سرمای داخل آن کم شده باشد و این به معنای هشدار برای شماست که باید نسبت به رفع آن اقدام کنید و البته چشمک زدن چراغ درجه یخچال امرسان می تواند به خاطر خرابی یکی از قطعات داخلی یخچال و حتی کم شدن گاز یخچال باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *