ارور و کد خطای LE ماشین لباسشویی اسنوا چیست | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? سیاوش پرسیده:

سلام لباسشویی خانه ما برند و مارک اسنوا است که زمان روشن کردن ماشین و تنظیم درجه آن همین که شروع به استارت زدن می کند کد خطا و ارور LE روی نمایشگر لباسشویی نشان داده می شود، علت نمایش این کد خطا چیست؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، توجه داشته باشید که زمان نمایش کد خطا و ارور LE در لباسشویی اسنوا شما باید موارد زیر را بررسی کنید تا مشکل و ایراد ماشین رفع شود و البته برای تعمیر قطعات داخل یخچال باید با تعمیرکار تماس بگیرید که می توانید با شماره آی بک امداد در تهران تماس بگیرید.

  1. بررسی درب دستگاه و مطمئن شوید که درب باز می شود.
  2. احتمال خرابی برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا وجود دارد که قادر به بررسی میکروسویپچ درب نباشد.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *