علت خراب شدن کلید پاور جاروبرقی برند نیولایف | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? مبینا پرسیده:

سلام وقت شما بخیر، چند روزی می باشد که کلید پاور یا همان روشن خاموش جاروبرقی ما برند نیو لایف به درستی کار نمی کند و برقی اوقات روشن می شود و این کار تنها زمانی خوب انجام می شود که رو کلید پاور فشار زیادی وارد شود، ممنون می شوم اگر علت خرابی کلید پاور جاروبرقی نیولایف را بنویسید و بگویید که چکار کنم؟

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، مشکل و ایرادی که در جاروبرقی شما مدل نیولایف وجود دارد به خاطر همان کلید خاموش روشن یا کلید پاور است که برای رفع این مشکل کافیه زیر پدال کلید یک پیچ گوشتی قرار دهید تا با این کار شما پدال به سمت بالا آمده و از قمست خار آن جدا شود.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *