علت سرد و خنک نکردن کولر گازی هیتاچی | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? آرش پرسیده:

با سلام به شما، ما سه سال پیش یک کولر گازی هیتاچی از بانه خریدیم که اوایل کار خیلی خوب خنک می کردد اما الان تنها با گذاشتن و تنظیم درجه ای آن روی ۱۶ خنک می کند و بعد از آن به شدت از آن باد گرم پخش می شود که با وجود اینکه تعمیرکار آمد تنها شیر گرم کولر را قطع کرد و گفت مشکلی نیست اما باز هم مشکل پابرجاست. بنابراین ممنون می شوم که علت خنک نکردم کولر گازی هیتاچی را بنویسید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، به منظور رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی هیتاچی باید موارد زیر را انجام دهید و در آخر برای تعمیر کولر گازی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

  1. مطمئن شوید که کمپرسور کولر روی مدار استارت می خورد و روشن می شود.
  2. شیر برقی دستگاه کولر را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ گونه ایرادی ندارد.
  3. در آخر نیز مطمئن شوید که هیچ گونه نشتی گاز در کولر گازی هیتاچی وجود ندارد.
  4. دقت داشته باشید که در زمان سرویس کولر گازی همیشه نسبت به تمیز کردن فیلترها، شستشوی کندانسور و اواپراتور اقدام کنید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *