نحوه تعویض واشر شیر برقی لباسشویی توشیبا | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : < 1 دقیقه ⏲️

? مرضیه پرسیده:

سلام و وقت شما بخیر لباسشویی توشیبا به صورت درب از بالا دارم که چند وقتی است که با مشکل جمع شدن آب داخل دیگ مواجه هستم که با خواندن مقاله در سایت شما متوجه شدم مشکل از واشر است از این رو ممنون می شوم نحوه تعویض واشر شیر برقی را توضیح دهید و اینکه هزینه تعویض آن توسط تعمیرکار چقدر است.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، جمع شدن آب داخل دیگ لباسشویی شما به خاطر خرابی شیر برقی است که با تعویض واشر شیر برقی لباسشویی توشیبا مشکل رفع می شود که برای تعمیر لباسشویی در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *