کد خطا و ارور ۴ ظرفشویی وایت وستینگهاوس | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? کوروش پرسیده:

سلام وقتتون بخیر، ماشین ظرفشویی بنده مدل وستینگ هاوس هستش. وقتی روشنش میکنم بعد از گذشت چند دقیقه ارور ۴ رو صفحه نشون داده میشه ظرفشویی رو که خاموش میکنم درشو باز میکنم میبینم داخلش از آب پرشده و احتمال میدم آبش تخلیه نمیشه.لطفا راهنمایی کنید علت خطای ۴ چیه و برای رفعش چیکار باید کرد.ممنون

A آی بک امداد گفته:

سلام، برای حل شدن مشکل عدم تخلیه در ظرفشویی وستینگ هاوس به مواردی که در ادامه گفته میشود دقت نمایید:

در صورتی که ارور۴ درهنگام کار دستگاه مشاهده میشود بایستی به بررسی فیلتر و میکروفیلتر درون ظرفشویی بپردازید. پس از آن پمپ تخلیه و پروانه ی آن را بررسی نمایید که دچار گرفتگی نشده باشند. و دقت نمایید که مشکل تخلیه از شیلنگ خروجی فاضلاب نباشد. در صورتی که در زمان خاموشی دستگاه ظرفشویی پر از آب میشود نیاز است شیربرقی مورد بررسی قرار گیرد.برای تعمیر ظرفشویی خود میتوانید از خدمات نمایندگی وستینگ هاوس استفاده نمایید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *