معنای کد خطا و ارور LE لباسشویی ال جی | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? زینب پرسیده:

سلام خسته نباشید، ماشین لباسشویی ۷ کیلو ال جی دارم، الان میخواستم روشنش کنم تا روشن شد کلید استپ حالت چشمک زن پیدا کرد و خاموش و روشن شد. سه تا خط تیره روی صفحه نمایش میاد و میره و ارور LE میده هر کلیدی ام لمس میکنم انگار از کار افتاده و کار نمیکنه.ممنون میشم دلیل ایجاد خطای le رو بگید و برای رفعش راهنمایی کنید.

A آی بک امداد گفته:

سلام، برای رفع مشکل ذکر شده ابتدا بایستی به این نکته توجه کنید که حجم لباس هایی که داخل لباسشویی می اندازید زیاد نباشد.سپس به بررسی میکروسوئیچ درب لباسشویی بپردازید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. پس از آن تاخوی موتور را بررسی نمایید که ایرادی نداشته باشد و در انتها برد الکترونیکی لباسشویی را بررسی نمایید.برای تعمیر لباسشویی ال جی خود میتوانید از خدمات نمایندگی لباسشویی ال جی بهره ببرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *