علت طولانی شدن مدت زمان شستشو در ظرفشویی ال جی | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? توسط نجفى مطرح شده

سلام، ماشین ظرفشویی ال جی دارم که الان دو ماه نشده که از ظرفشویی استفاده میکنم مدام تایمر روی دقیقه ۳۷ میمونه و همین باعث شده که مدت زمان شستشوی ظرفشویی طولانی بشه لطفا علت طولانی شدن مدت زمان شستشو در ظرفشویی ال جی رو توضیح بدید. ممنونم

A تعمیرکار آی بک امداد گفته

درود کاربر گرامی، علت طولانی شدن مدت زمان شستشو در ظرفشویی ال جی به خرابی قطعات تایمر و سنسور آب در دستگاه بر می گردد که باعث می شود که آب به اندازه کافی داخل ظرفشویی نرود و نرسیدن به حد نساب آب باعث می شود شیر برقی قطع نشود و همین منجر به طولانی شدن زمان شستشوی ظروف می شود که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *