تعمیر اجاق گاز میله | نمایندگی تعمیرات اجاق گاز میله Miele در تهران

تعمیر اجاق گاز میله
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

داشتن اجاق گاز خوب می تواند باعث شود تا در زمان آشپزی و پخت و پز دچار مشکل نشوید و در عین حال با یکنواخت سوختن شعله گاز و آبی سوختن شعله مطمئن خواهید بود که اجاق گاز شما سالم است و در صورت خرابی قطعات اجاق چون ترموکوپل، بوبین، شیر یا ولوم و … باعث بروز انواع مشکلات چون سفت شدن شیر گاز، غیر طبیعی و زیاد بودن شعله، رنگ های مختلف شعله چون زرد، سبز و قرمز سوختن شعله و.. می شود که برای تمام برندها صدق می کند که برای تعمیر اجاق گاز میله در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات اجاق را انجام دهد.

تعمیر اجاق گاز میله توسط تعمیرکار حرفه ای

در هر شهری که باشید تعمیرکار اجاق گاز وجود دارد اما خیلی مهم است که با بروز انواع مشکلات اجاق گاز با یک تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که با تشخیص درست عیب نه تنها باعث سرعت بخشیدن در تعمیرات گاز می شود در عین حال همین منجر به کاهش هزینه تعمیرات اجاق گاز می شود از این رو در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: تعمیر اجاق گاز بلومبرگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی مشکلات اجاق گاز میله توسط تعمیرکار آی پی امداد

اجاق گاز میله به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی از جمله برق داشتن بدنه گاز، دیر روشن شدن شعله گاز، زرد سوختن شعله ها، بسته نشدن درب فر گاز، خرابی تایمر، صدا دادن گاز و… مواجه شوید که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج گاز را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید و نیاز به تعمیرکار دارید حتما در تهران با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت سفت شدن شیر گاز میله

زمانی که اجاق گاز را روشن می کنید اگر شیر یا ولوم های گاز سفت شده این مشکل به خاطر گیر کردن غذا در بین شیر یا ولوم دستگاه، خراب شدن خود شیر و ولوم است که باید نسبت به تمیز کردن شیر یا تعویض این قطعه اقدام کنید و برای اینکار با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت جرقه زدن اجاق گاز میله و تعمیر آن

زمانی که به صورت یکسره اجاق گاز شما جرقه می زند خراب شدن سیستم جرقه زنی، الکترود جرقه یا ماژول اجاق گاز میله باعث بروز این مشکل می شود که البته در این بین اتصال سیم کشی داخلی اجاق گاز نیز دلیلی برای این کار است که برای رفع مشکل باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت ضعیف بودن شعله اجاق گاز میله

گرفتگی در شعله های گاز و کم بودن گاز یا کاهش تهویه مشعل باعث بروز این مشکل می شود که برای رفع مشکل باید نسبت به رفع گرفتگی شعله مشعل بالای گاز، تنظیم دریچه هوا اقدام کنید و اگر مشکل برطرف نشد مطمئن شوید که گاز به اندازه کافی است و برای تعمیر اجاق گاز میله با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات اجاق گاز میله در آی بک امداد

با خراب شدن قطعات اصلی اجاق گاز از جمله بوبین، ترموکوپل، شیر یا ولوم های گاز و.. انواع مشکلات و ایرادت در گاز به وجود می آید که شامل جرقه نزدن فندک اجاق گاز، خاموش شدن فر گاز، دود کردن اجاق  گاز، نشتی گاز، دیر روشن شدن گاز و.. می باشد که برای تعمیر اجاق گاز باید اقدام کنید و اگر نگران هزینه تعمیرات گاز هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات،  استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *