کارخانه های تولید کننده ورق استیل

کارخانه های تولید کننده ورق استیل
📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

ورق استیل جزو مقاطع مهم است که از آن برای تولید لوازم خانگی؛ بخصوص در ساخت بدنه خودرو استفاده می شود. در واقع ورق استیل دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی و اکسایش است از این رو تولید آن پر اهمیت است که البته متاسفانه جزو مقاطع وارداتی به کشور محسوب می شود که در این مقاله به معرفی بهترین کارخانه های تولید کننده ورق استیل خواهیم پرداخت.

ورق استیل چیست؟

ورق استیل یا استنلس جزو محصولات مهم است که بخاطر مقاومت بالای آن در برابر خوردگی  اکسایش از آن برا تولید و ساخت انواع لوازم خانگی، ماشین آلات صنعتی و از آن طرف ساخت بدنه خودرو و… استفاده می شود. در واقع ورق های استیل از عناصری چون کربن، کروم، نیکل و آهن درست می شوند و تفاوت اصلی آنها با آهن در میزان عنصر کربن است  که در ابعاد ۱*۲، ۱.۲۵*۲.۵، ۲.۴۴*۱.۲۲، ۳*۱.۵، ۱.۵*۶، ۲*۶   متر تولید می شوند.

قیمت ورق استیل در بازار

با توجه به اینکه ورق های استیل را وارد می کنیم از این رو قیمت آن بسته به نرخ ارز بالا و پایین می شود.

شرکت اورین الکتریک ، تولید کننده انواع دستگاه جوشکاری رکتی فایر ، تکفاز و سه فاز اینورتری ، دستگاه جوشکاری CO2 ، و دستگاه جوش آرگون و برش پلاسما ، آماده ارائه و فروش محصولات تولیدی و همچنین خدمات درخواستی به مشتریان محترم ، می باشد . به منظور تماس با کارشناسان و ارائه راهنمایی و مشاوره ، با شماره ☎️   ۰۹۱۲۱۲۶۰۱۴۲ و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس اورین الکتریک

 

بزرگترین تولید کنندگان ورق استیل در بازار

بهترین کشورهایی که در زمینه تولید ورق استیل فعالیت دارند و از آنها ورق استیل را وارد کشور می کنیم کشورهای ایتالیا، تایوان، کره، چین و هند هستند.

تیسکو چین (Tisco)

تیسکو بزرگترین کارخانه تولید ورق استیل در کشور چین به شمار می آید که به تولید ورق با ضخامت ۰.۸ الی ۶ میلی متر می پردازد و سال تاسیس این کارخانه ۱۹۳۴ است.

وایسی تایوان

کارخانه ای بزرگ در کشور تایوان به نام وایسی وجود دارد که در زمینه تولید ورق های استیل مقاطع طویل نظیر نبشی، ناودانی، میلگرد و پروفیل فعالیت می کند و در سال ۱۹۷۳ این کارخانه تاسیس شده است و بغیر از اینکه ورق های استیل را به ایران صادر می کند آنرا به کشورهای ترکیه و چین نیز صادر می کند.

یوسکو تایوان (Yusco)

یوسکو کارخانه تولید کننده ورق استیل تایوان است که کیفیت ورق های استیل آن نسبت به سایر کارخانه های وارد کننده بیشتر است.

ویراج هند (Viraj)

کارخانه ای عالی و بزرگ در زمینه تولید ورق استیل، سیم، سیم جوش، فلنج، پروفیل و میلگرد است که در سال ۱۹۹۲ کار خود را آغاز کرده است.

پوسکو کره (Posco)

شرکت پوسکو کره در زمینه تولید انواع محصولات فولادی و آلیاژی کار می کند و امروزه به تولید گریدهای مختلف استیل نظیر استیل سری ۳۰۰، ۴۰۰ ، مارتنزیت و داپلکس روی می آورد.

تسکو استیل کره جنوبی (Tesco steel)

یک شرکت بزرگ در زمینه تولید ورق استیل در کشور کره جنوبی که بغیر از ورق استیل در زمینه تولید انواع لوله، اتصالات، میلگرد استیل فعالیت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *