علت چشمک زدن چراغ قرمز مایکروفر فلر | تعمیرات آی بک امداد

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حسین پرسیده:

سلام، زمان استفاده از مایکروفر فلر و گذاشتن غذا داخل آن برای گرم شدن دو چراغ قرمزی که داخل قاب تایمر وجود داره شورع به چشمک زدن می کند که البته مشکل در گرم کردن غذا ندارد  اما می خوام بدونم این چشمک زن دو چراغ به چه خاطر هست از این رو ممنون میشم اگر علت چشمک زدن چراغ قرمز مایکروفر فلر رو توضیح بدین.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت چشمک زدن چراغ قرمز مایکروفر فلر اگر زمانی باشد که بدون مشکل غذا را گرم کند به معنای اتصالی در برد الکترونیکی است که باید در این زمان ابتدا برق دستگاه بکشید و سپس آنرا مجددا وصل کنید و اگر مشکل رفع نشد باید برای تعمیر مایکروفر اقدام کنید که برای تعمیر ماکروفر فلر در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *