علت صدای غژغژ هنگام خشک کردن لباس در لباسشویی | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? تابستانی پرسیده:

با سلام و تشکر از سایت شما، یک مشکلی که برای ماشین لباسشویی ما پیش اومده اینکه در زمان روشن بودن و کار کردن و از دقیقه ۴۰ به بعد که زمان خشک کردن لباس هست صدای عجیبی مثل غژ غژ  داره که با تعمیرکار لباسشویی هم تماس گرفتیم گفت صدای غژغژ هنگام خشک کردن لباس در لباسشویی به خاطر خرابی پمپ است. از این جهت می خواستم بپرسم واقعا تشخیص این همکار شما درست بوده یا خیر و اینکه علت صدای غژغژ هنگام خشک کردن لباس در در لباسشویی چیه؟ ممنون

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، مشکل لباسشویی شما می تواند به خاطر خرابی کمک ها، شل شدن تسمه  و در آخر خرابی پمپ باشد از این جهت برای رفع مشکل صدای غژغژ هنگام خشک کردن لباس در لباسشویی باید موارد زیر را بررسی کنید  که البته این کار باید توسط تعمیرکار انجام شود.

  1. بررسی کمک های لباسشویی و مطئن شوید که سالم است.
  2. در ادامه باید تسمه لباسشویی بررسی شود و در صورت شل بودن یا پوسیدگی تسمه باید آنرا درست کنید.
  3. مورد آخر مربوط به خرابی پمپ تخلیه لباسشویی است که در این قسمت باید بررسی شود که هیچ گونه گرفتگی در قسمت پروانه وجود ندارد.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *