چرا ظرفشویی زیرووات بعد از ۲۰ ثانیه از کار میافتد | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? نفس پرسیده:

سلام به شما ما یک ظرفشویی برند زیرووات مدل zdw 062/3_ira داریم که متاسفانه بعد از شروع آبگیری کردن و کار کردن تقریبا ۲۰ ثانیه بعد از کار می افتد و شروع به تخلیه آب از داخل ماشین می کند و به صورت ممتد بوق می زند از این جهت اگر لطف کنید و بگید که چرا ظرفشویی زیرووات بعد از ۲۰ ثانیه از کار میافتد و اینکه باید چیکار کنم.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، زمانی که ظرفشویی زیرووات بعد از ۲۰ ثانیه از کار میافتد باید تعمیرکار تایمر و سنسور آب را چک کند و مطمئن شود که هیچ کدام مشکلی ندارند در غیر اینصورت خرابی هر کدام باعث می شود که نتواند به اندازه مشخص آب را داخل دستگاه کند.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *