معنا و علت ارور f5 در یخچال فریزر اسنوا مدل ۸۱۰ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حمید پرسیده:

سلام و وقت شما بخیر ما یک یخچال فریزر اسنوا مدل ۸۱۰ داریم که تو چند روز اخیر شروع به نمایش کد خطا و ارور f5 رو صفحه نمایشگر کرده و در این زمان با کم شدن سرمای داخل یخچال همراه است که البته فریزر یخچال سالم است از این جهت ممنون میشم اگر علت ارور f5 در یخچال فریزر اسنوا مدل ۸۱۰ را بنوسید.

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، علت ارورf5  در یخچال فریزر اسنوا مدل۸۱۰ به خاطر اشکال و خرابی در سنسور دیفراست یا همان یخ زدایی است که باعث می شود به درستی سیستم دیفراست کار نکند از این جهت برای رفع مشکل و تعمیر یخچال اسنوا در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *