علت خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ | آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? کریمی پرسیده:

سلام خدمت شما، زمانی که می خوام درب ظرفشویی سامسونگ را باز یا ببندم به صورت یهو به سمت پایین میاد از این جهت درب وسط نمی مونه از این رو ممنون می شم بگیرد که این مشکل از چیه، از فنر یا اهرم درب یا طناب درب که اگر داشته باشد. ممنون می شم اگر علت خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ را بنویسید. با تشکر

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، زمانی که با خراب بودن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ مواجه هستید اگر این طوری که شما گفتید و یا باید کامل باز یا بسته شود به خاطر خرابی لولای درب است که در عین حال قبل از تماس با تعمیرکار بهتر است پیچ و مهره های لولای درب را بررسی کنید و در صورت شکستن لولای درب ظرفشویی باید تعویض شود که برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *