علت انواع ارور ماشین ظرفشویی گرنیه و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ظرفشویی گرنیه

   

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی گرنیه Gorenje به مانند هر برند و مارک دیگر در بازار ممکن است خراب شود و با مشکلاتی چون عدم تخلیه آب، وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی، خشک نکردن ظروف بعد از اتمام فرآیند و… مواجه شوید که برخی از این مشکلات به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایشگر ظرفشویی نمایش داده می شود که در این مقاله علت و رفع انواع ارور ماشین ظرفشویی گرنیه را خواهیم نوشت که در صورتی که قادر به رفع ارور نیستید و در تهران نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر ماشین ظرفشویی گرنیه در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

انواع کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی گرنیه

حتی با خرید بهترین برند ماشین ظرفشویی احتمال خرابی دستگاه ظرفشویی وجود دارد که در این بین برخی از مشکلات ظرفشویی به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع ارور ماشین ظرفشویی گرنیه را خواهیم نوشت.

💡حتما بخوانید: ارور ماشین ظرفشویی بلومبرگ

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور E1 ماشین ظرفشویی گرنیه

پر نکردن و آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی گرنیه دلیل اصلی نمایش این ارور است که برای رفع آن باید قسمت آب ورودی، سنسور سطح آب یا فشار و حتی دسته سیم های سنسور، دسته سیم های شیر برقی توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود که باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت و رفع کد خطای E2 ماشین ظرفشویی گرنیه

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی گرنیه دلیل نمایش ارور است که در صورتی که بعد از چهار دقیقه آب داخل ظرفشویی تخلیه نشود برنامه متوقف می گردد که برای رفع ارور باید پمپ تخلیه، دسته سیم های آن و بخش تخلیه آب ظرفشویی بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور E3 ماشین ظرفشویی گرنیه

چنانچه بعد از ۶۰ دقیقه بخش گرمایی توسط ظرفشویی تشخیص داده نشود باعث توقف برنامه شستشو ظرفشویی گرنیه و نمایش این ارور می شود که برای رفع ارور باید تعمیرکار تمام دسته سیم های هیتر، ترموستات، المنت حرارتی را بررسی و عیب یابی کند که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت و رفع کد خطای E4 ماشین ظرفشویی گرنیه

فعال شدن مدار حفاظت آکوا استاپ ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که برای برطرف کردن ارور باید علاوه بر رفع نشتی آب، شناور ماشین ظرفشویی و شیلنگ آکوا استاپ توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور E5 ماشین ظرفشویی گرنیه

این ارور تا به الان مورد استفاده قرار نگرفته است و توضیحی برای آن وجود ندارد.

علت و رفع کد خطای E6 ماشین ظرفشویی گرنیه

اتصال کوتاه مدارد سنسور دما دلیل نمایش این ارور است که برای برطرف کردن ارور ظرفشویی گرنیه باید سنسور دما و البته دسته سیم های سنسور گرمایشی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع کد خطای E7 ماشین ظرفشویی گرنیه

باز بودن مدار موجود داخل سنسور دما ظرفشویی منجر به نمایش این ارور می شود که برای رفع ارور باید تعمیرکار سنسور و دسته سیم های سنسور حرارتی را بررسی و عیب یابی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *