علت و رفع انواع ارور های ماشین ظرفشویی بلومبرگ | آی بک امداد

انواع ارور ماشین ظرفشویی بلومبرگ
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

درسته که شما با خرید ماشین ظرفشویی دیگر نیازی به شستن ظرف ها با دست ندارید اما با خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات چون تمیز نشستن ظروف، عدم تخلیه آب، بسته نشدن درب، پریدن فیوز و… باید سریعا نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کنید که یکی از این برندها ظرفشویی بلومبرگ است که در این مقاله به بررسی انواع ارور های آن که به خاطر عدم تخلیه آب، آبگیرین نکردن، گرفتگی فیلتر و کار نکردن المنت رخ می دهد خواهیم پرداخت و نحوه رفع ارورها را توضیح خواهیم داد و در آخر برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

انواع ارور و کد خطای ماشین ظرفشویی بلومبرگ

قطعات اصلی ظرفشویی شامل موتور، پمپ تخلیه، آبپاش، فیلتر و… اگر خراب شوند باعث بروز انواع مشکلات چون نشتی آب از ظرفشویی، بسته نشدن درب، کار نکردن ظرفشویی و حتی خاموش شدن آن یا کار نکردن برنامه می شود که در این بین خیلی از مشکلات و خرابی قطعات به صورت کد خطا و ارور روی صفحه نمایش و نمایشگر نشان داده می شود که در این مقاله به بررسی و عیب یابی انواع ارور های ماشین ظرفشویی بلومبرگ خواهیم پرداخت که اگر مشکل فنی باشد برای رفع آن باید با تعمیرکار تماس بگیرد که اگر تهران هستید کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

💡حتما بخوانید: قیمت و هزینه تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی و نحوه عیب یابی آن

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع کد خطای E1 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ایراد در شیر برقی و آبگیری بیش از حد ظرفشویی باعث نمایش این کد خطا و ارور می شود که باید سنسور و شناور آب را بررسی و اگر لازم است این قطعه را عوض کنید که ارور رفع شود.

علت و رفع کد خطای E2 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

زمانی که آب به داخل ظرفشویی وارد نمی شود این باعث می شود که ارور و کد خطای E2 نشان داده شود که برای رفع آن باید ابتدا مطمئن شوید که جریان آب قطع نیست و یا فلکه آب بسته نشدن است و در ادامه فیلتر شیر برقی، شیر برقی، فشار آب، شلنگ های ورودی آب را بررسی و عیب یابی کنید.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

علت و رفع  کد خطای E3 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ارور E3 به دلیل عدم تخلیه آب در ظرفشویی بلومبرگ نشان داده می شود که برای رفع آن باید ابتدا فیلترهای پمپ باز تمیز و در ادامه شیلنگ آنرا بررسی و اگر تاخوردگی دارد صاف و اگر سوراخ است تعویض کنید و در این بین فراموش نکنید که قطعه پمپ تخلیه را بررسی و اگر خراب شده است عوض کنید.

علت و رفع کد خطای E4 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نشتی آب در ماشین ظرفشویی بلومبگر باعث نمایش این ارور می شود که باید نسبت به عیب یابی قطعات پمپ تخلیه، شیر برقی، بازوهای آبپاش و در صورتی که گرفتگی در آبپاش وجود دارد آنرا تمیز کنید.

💡حتما بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

علت و رفع کد خطای E5 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

زمانی که دستگاه ظرفشویی روشن است و آب بیش از حد گرم می شود ارور E5 نشان داده می شود که به منظور رفع آن باید ترموستات ظرفشویی با اهم متر بررسی و عیب یابی شود و اگر مشکلی نداشته باشد نسبت به بررسی و عیب یابی قطعه برد ظرفشویی اقدام کنید.

💡حتما بخوانید: آموزش و راهنمای سرویس قطعات ماشین ظرفشویی

علت و رفع کد خطای E6 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

یکی از انواع ارورهای ماشین ظرفشویی ارور E6 است که به خاطر خراب شدن المنت رخ می دهد که باید این قطعه را با استفاده از اهم متر بررسی و عیب یابی کنید تا این ارور از روی نمایشگر ماشین ظرفشویی پاک شود.

💡حتما بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

علت و رفع کد خطای E8 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نمایش ارور E8 روی نمایشگر ظرفشویی به معنای کاهش فشار آب است که با این وضعیت امکان شستشو ظروف وجو ندارد که باید نسبت به بررسی قطعه میکروسوئیپ فشار آب یا موتور اقدام کنید و بغیر از این مطمئن شوید که فلکه ورودی آب به صورت کامل باز است چون با باز نبودن آن یا مانع در ورودی آب عملا فشار آب کم و باعث می شود که ارور نشان داده شود که در این بین نیز گرفتگی شلنگ نیز می تواند این ارور را به وجود بیاورد.

علت و رفع کد خطای E11 ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در صورت نمایش ارور E11 روی صفحه نمایش ظرفشویی یعنی فیلتر مسدود شده است و باید نسبت به جرم گیری و تمیز کردن فیلتر ظرفشویی اقدام کنید که برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *