نمایندگی تعمیرات و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

   

📖 زمان مطالعه : ۶ دقیقه ⏲️

یکی از برندهای ماشین ظرفشویی در بازار برند بوش می باشد که با توجه به تقاضای زیادی خرید این دستگاه در این بین خیلی مهم است که دسترسی به تعمیرکار زیاد باشد و در صورت خرابی هر قطعه از ماشین از جمله فیلتر، پارگی لاستیک دور درب ظرفشویی، خرابی قفل، پمپ تخلیه و…سریعا آنرا تعمیر کند و نسبت به رفع مشکلات ظرفشویی از جمله بسته نشدن درب ظرفشویی، عدم تخلیه آب، خشک نکردن ظروف، روشن نشدن ظرفشویی، نشتی آب از زیر دستگاه و… اقدام کند که برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکار در محل حاضر و دستگاه را تعمیر کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در منزل با آی بک امداد

در هر جایی از تهران از غرب، شرق، جنوب و شمال باشید برای تعمیر ظرفشویی کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکاران بعد از گرفتن آدرس محل و منزل شما در آنجا حاضر و نسبت به عیب یابی ظرفشویی و تعمیر و تعویض قطعات ظرفشویی اقدام کنند. از جمله خدمات سایت تعمیر ماشین ظرفشویی آی بک امداد شامل موارد زیر است.

 • دسترسی سریع به تعمیرکار
 • تعمیر ظرفشویی در منزل
 • تعمیر در سریعترین زمان
 • تعویض قطعات ظرفشویی و استفاده از قطعات اورجینال و فابریک
 • صرفه جویی در وقت و زمان شما

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

آموزش تعمیرات ظرفشویی بوش

با وجود ظرفشویی نگرانی بابت شستن ظرف ها و شکستن آنها در زمان مهمانی دادن نیست اما در این بین این وسیله برقی نیز ممکن است خراب شود و با انواع مشکلات و ایرادات از جمله پریدن فیوز زمان روشن شدن ظرفشویی، عدم تخلیه آب ظرفشویی، پخش بوی بد، خشک نشدن ظروف و… مواجه شوید از این رو برای تعمیر ظرفشویی بوش در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرد و با خواندن آموزش تعمیرات ظرفشویی بوش در این مقاله اگر می توانید مشکلات ساده را خودتان برطرف کنید تا نیاز به پرداخت هزینه نباشد اما برای تعمیر قطعات خراب ظرفشویی باید با تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش نیز به مانند هر برند و مارکی در بازار ممکن است بعد از مدتی خراب شود که این طبیعی است و خرید بهترین مارک و برند ظرفشویی نیز تضمینی در عدم خرابی آن ندارد از این رو باید نسبت به تعمیر ظرفشویی اقدام کنید که در ادامه متن این مقاله به عیب یابی یک سری مشکلات ظرفشویی بوش که به شرح زیر است خواهیم پرداخت.

 • تخلیه نشدن آب در ظرفشویی
 • سفیدک زدن ظروف در ظرفشویی
 • روشن نشدن ظرفشویی بوش
 • علت سر و صدای زیاد ظرفشویی
 • پر نشدن ظرفشویی با آب

چرا ظرفشویی بوش آب را تخلیه نمیکند؟

یکی از مراحل فرآیند شستشو در پایان کار تخلیه آب است که اگر این کار انجام نشود باید مراحل زیر انجام دهید.

 • باز کردن درب ظرفشویی
 • بیرون آوردن قفسه پایین ظرفشویی
 • باز کردن بخش بالایی فیلتر و چرخاندن فیتر در جهت خلاف عقربه های ساعت و بیرون کشیدن
 • شستن لوله زیر شیر آب ظرفشویی و خشک کردن آن
 • خالی کردن آب داخل مخزن دستگاه
 • تمیز کردن هر گونه کثیفی و آشغال دوره تیغه های ایمپلر

علت تمیز نشستن و سفیدک زدن ظروف در ظرفشویی بوش

این مشکل می تواند به خاطر استفاده زیاد از پودر یا مایع جلا دهنده و نبستن محفظه نمک و در عین حال عدم تنظیم آب ظرفشویی باشد و در عین حال میزان درجه آب ظرفشویی کم باشد که همین باعث حل نشدن پودر ظرفشویی می شود.

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

در زمانی که با این مشکل مواجه هستید باید ابتدا مطمئن شوید که دوشاخه ماشین هیچ گونه اتصالی ندارد و به خوبی درب ظرفشویی بسته است در ادامه بررسی کنید و مطمئن شوید که لاستیک دور درب ظرفشویی هیچ گونه پارگی و فرسودگی نداشته باشد در آخر نیز باید برد ظرفشویی بررسی شود که همه این کارها باید توسط تعمیرکار انجام شود.

علاوه بر موارد بالا ممکن است آسیب دیدن موتور ظرفشویی باعث روشن نشدن دستگاه شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

علت سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی بوش

هر گونه صدای زیاد از ماشین ظرفشویی به معنای خرابی پمپ و یا شکستن مهره و موم بازوهای آب پاش بالا و پایین است که باید بررسی شود و البته موارد دیگر از جمله خوب نچیدن ظروف یا تراز نبودن ظرفشویی باعث بروز این مشکل می شود.

چرا کلید های روی ظرفشویی بوش کار نمی کند؟

در زمانی که با فشردن دکمه های ظرفشویی متوجه کار نکردن آنها شدید باید توسط تعمیرکار برد دستگاه بررسی شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

علت نشتی آب در ظرفشویی بوش

هر گونه نشتی آب از دستگاه ظرفشویی به معنای اشکال در قسمت شیلنگ ورودی آب، شلنگ خروجی پمپ تخلیه و خرابی پمپ تخلیه است که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

علت قغل نشدن درب ظرفشویی بوش

یکی از مشکلاتی که در ظرفشویی ممکن است رخ دهد زمانی است که به خوبی بسته و قفل نشود که به خاطر خرابی سوئیچ قفل است که در صورت نیاز باید تعویض شود و برای تعیمر ظرفشویی بوش در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

علت خشک نکردن ظروف در ظرفشویی بوش

بعد شستن ظروف داخل دستگاه ظرفشویی در پایان کار باید آنرا خشک کند که خرابی پمپ تخلیه و المنت می تواند باعث خشک نکردن ظروف شود که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

مشکل در آبگیری ظرفشویی بوش

زمانی که متوجه شدید که ظرفشویی از آب پر نمی شود بخاطر کاهش فشار آب ورودی ساختمان، خمیدگی شلنگ یا خرابی قفل درب است که باید بررسی و عیب یابی شود.

چرا ظرفشویی بوش بوی بدی می دهد؟

توجه داشته باشید که هر گونه بوی بد از ظرفشویی به خاطر کثیفی و گرفتگی فیلتر رخ می دهد و در ادامه اگر فیلتر تمیز باشد به خاطر اشکال در قسمت پمپ تخلیه و شیلنگ های تخلیه است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود و به منظور از بین بردن بوی بد ظرفشویی می توانید از قرص بوگیر، سرکه یا جوش شیرین استفاده کنید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

هزینه تعمیر ظرفشویی به نوع مشکل و ایراد در ماشین و نوع قطعه خراب شده دارد که برای استعلام قیمت و هزینه تعمیر ظرفشویی بوش در تهران کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در آی بک امداد

با اینکه نمی توان به صورت دقیق قیمت و هزینه تعمیر قطعات را نوشت اما به صورت حدود و تقریبی به شرح زیر است.

 • تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی بوش : ۴۹۰,۰۰۰ الی ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی بوش : ۱۵۰,۰۰۰ الی ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض پمپ ماشین ظرفشویی بوش : ۴۵۰,۰۰۰ الی ۶۹۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی بوش : ۲۵۰,۰۰۰ الی ۳۹۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی بوش : ۲۵۰,۰۰۰ الی ۹۵۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش : ۴۹۰,۰۰۰ الی ۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض المنت ماشین ظرفشویی بوش : ۷۰۰,۰۰۰ الی ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی بوش : ۱۹۰,۰۰۰ الی ۴۹۰,۰۰۰ تومان
 • تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی بوش : ۱۵۰,۰۰۰ الی ۱۹۰,۰۰۰ تومان

    مناطق تحت پوشش آی پی امداد

    تعمیرات ظرفشویی بوش در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

    تعمیرات ظرفشویی بوش در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

    تعمیرات ظرفشویی بوش در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

    تعمیرات ظرفشویی بوش در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

    تعمیرات ظرفشویی بوش در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

6 دیدگاه برای “نمایندگی تعمیرات و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در تهران

 1. محمود عابدی گفته:

  سلام،ماشین ظرفشویی رو روشن کردم هیچ کاری نمیکنه فقط چراغ نمک و جلاش بصورت مداوم چشمک میزنه علتش چیه؟

 2. Omid گفته:

  سلام،چون که ظرفشویی برند بوش سری ۴خریدم به نصاب زنگ زدم بیاد نصب کنه نمک استفاده نکرد بجاش از قرص کوانتوم استفاده کرد.مشکلی پیش نمیاره؟

  • تعمیرکار آی بک امداد گفته:

   سلام ، قرص فینیش کوانتومی که استفاده کردید شامل جلادهنده ،نمک و همچنین شوینده میباشد.

 3. محدثه گفته:

  سلام .ده سال پیش ظرفشویی بوش خریدم کارکردش خوب بود تا امروز که روشنش کردم دیدم چراغ شیر آب و جلادهنده بصورت همزمان شروع به چشمک زدن میکنن و صفحه نمایش ظرفشویی هیچی نشون نمیده.علتش چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *