راهنمای خرید بهترین قیچی ورق بر برقی

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

یکی از ابزارهای مهم در شغل برشکاری، قیچی ورق بر است که برای برش انواع ورق های فلزی، آلومینیومی، فولادی از آن استفاده می شود. برش انواع ورق های فلزی باعث می شود که در یک شکل هندسی آنها را با استفاده از وسایل جوشکاری بهم جوش بزنید و انواع محصولات که یکی از آنها تابلو تبلیغاتی است را درست کنید. قطعا برای تسریع کار برش ورق های فلزی، آلومینیومی، فولای می توانید از قیچی ورق بر استفاده کنید اما با خرید بهترین قیچی ورق بر برقی کار شما خیلی راحت تر و با سرعت بیشتر پیش خواهد رفت. برای خرید یک قیچی ورق بر برقی علاوه بر نوع شارژی و برقی، طول سیم باید به توان و قدرت موتور و فاکتورهای دیگر توجه کنید از این رو با خواندن راهنمای خرید بهترین قیچی ورق بر برقی می توانید خریدی عالی داشته باشید.

قیچی ورق بر برقی چیست؟

به وسیله ای برای برش ورق های فلزی، آلومینیومی، فولادی گفته می شود که سرعت کار برشکار را بیشتر می کند که البته قیمت این وسیله نسبت به قیچی ورق بر ساده خیلی بیشتر است.

راهنمای خرید قیچی ورق بر برقی

بهترین وسیله جهت برش انواع ورق های فلزی، آلومینیومی و فولادی، مدل های برقی این دستگاه ها می باشد. امروزه دستگاه ها و ابزارآلات متعددی برای ایجاد برش بر روی انواع و اقسام ورق های فلزی و حتی سطوح پارچه ای وجود دارد که قیچی های برقی یکی از مهمترین ابزارآلات برقی است که با توجه به برند و نوع کاربرد، از انواع و اقسام مدل ها برخوردار می باشند. برای اینکه بتوانید بهترین محصول موجود در بازار را خریداری نمایید، می بایست قبل از هر چیز، به برخی از فاکتورهای مهم تووجه نمایید. در ادامه این مطلب با دکتر ابزار همراه باشید.

مهمترین فاکتورها در خرید قیچی های برقی

علاوه بر قیمت قیچی ورق بر باید به یکسری فاکتورهای دیگر در زمان خرید توجه کنید تا بتوانید بهترین قیچی ورق بر برقی را بخرید و باعث سهولت کار خود شوید.

راهنمای خرید قیچی ورق بر برقی

توان و قدرت موتور

بسته به حجم و اندازه قیچی ها، توان موتوری آن متفاوت است و در دو بازه ۰ تا ۵۰۰ وات و ۵۰۰الی ۱۰۰۰ وات وجود دارد.

سهولت در کاربری

باید وسیله ای بخرید که با طراحی خوب آن مانع از خستگی شما در حین کار برش شود و در عین حال وزن قابل قبولی نیز داشته باشد.

میزان و ظرفیت برش

بسته به نیاز کاری خود شما باید به خرید مدل مناسبی از قیچی ورق بر برقی بپردازید. در واقعی اهمیت به این فاکتور برای این است که در بازار قیچی های ورق بر برقی با توان یکسان جهت برش انواع ورقه های فلزی وجود ندارد.

قابلیت تعویض آسان تیغه

خیلی مهم است که دستگاهی بخرید که به راحتی تیغه آن قابل تعویض باشد و با سرعت این کار را انجام دهید.

امکان تنظیم سرعت

برخی اوقات نیاز به کاهش سرعت برش دستگاه دارید از این رو مهم است که دستگاهی با قابلیت تنظیم سرعت بخرید تا برش هایی رایج انجام دهید.

طول سیم برق

بلند بودن سیم برق دستگاه مسلما باعث می شود که کار شما برای استفاده با این دستگاه و برش سریعتر راحت انجام شود.

قیمت محصول

قبل از تمام موارد بالا و خواندن راهنمای خرید بهترین قیچی ورق برق برقی خیلی مهم است که با توجه به بودجه خود به دنبال یک محصول حرفه ای و ماندگار بگردید.

برقی یا شارژی

این دستگاه در دو نوع شارژی و برقی وجود دارد که در نوع قیچی ورق بر شارژی نیازی به اتصال به برق ندارید اما عیب اصلی آن نداشتن توان موتوری قوی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *