علت انواع ارور ماشین ظرفشویی حایر و رفع کد خطا ها | آی بک امداد

رفع ارور ماشین ظرفشویی حایر

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین ظرفشویی حایر Haier ممکن است به مانند هر برند دیگر خراب شود و با خرابی قطعات آن انواع مشکلات چون عدم تخلیه آب، نشتی آب از ظرفشویی، کار نکردن دکمه های ظرفشویی، روشن نشدن ظرفشویی، وارد نشدن آب داخل ظرفشویی و.. پیش بیاید که در این بین با خرابی میکروسوئیچ درب، عدم تخلیه آب، ایراد در ترموستات، وارد نشدن آب به اندازه کافی داخل ظرفشویی و… انواع ارور ماشین ظرفشویی حایر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود که در ادامه متن مقاله علت و رفع انواع کد خطاها و ارور ظرفشویی حایر را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

کد خطا و ارور ماشین ظرفشویی حایر

برخی از مشکلات ظرفشویی از جمله عدم تخلیه آب، خرابی میکروسوئیچ درب، عدم ارتباط بین برد و موتور پمپاژ، خرابی ترموستات و افزایش دمای آب بیش از حد معین و.. به صورت کد خطا و ارور روی نمایشگر ظرفشویی حایر نشان داده می شود که در ادامه متن مقاله علت و رفع کد خطاها را خواهیم نوشت.

💡حتما بخوانید: علت انواع ارور ماشین ظرفشویی دلونگی

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت و رفع ارور E1 ماشین ظرفشویی حایر

خراب شدن میکروسوئیچ درب منجر به نمایش ارور می شود که برای رفع آن باید یکبار به صورت کامل درب ظرفشویی ببندید و صورت رفع نشدن مشکل باید میکروسوئیچ بررسی و در صورت خرابی این قطعه تعویض گردد.

علت و رفع ارور E2 ماشین ظرفشویی حایر

خراب شدن قطعه ترموستات ظرفشویی دلیل نمایش ارور است که در این بین گرم شدن بیش از حد آب داخل ظرفشویی نیز منجر به بروز این مشکل می شود که با تعویض قطعه ترموستات، بررسی سیم های ارتباطی دستگاه ظرفشویی و بررسی و عیب یابی آن مشکل برطرف خواهد شد.

علت ارور E3 ماشین ظرفشویی حایر

عدم تخلیه آب ظرفشویی منجر به نمایش این ارور می گردد که برای رفع آن باید لوله آب خروجی بررسی و در صورت گرفتگی آنرا برطرف کنید و در عین حال پمپ تخلیه ، سیم های متصل به پمپ بررسی و در صورت خرابی مدار برد الکترونیکی و سوختن موتور این قطعات توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شو که برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت و رفع ارور E4 ماشین ظرفشویی حایر

در صورت آبگیری نکردن ظرفشویی و آبگیری بیش از حد ظرفشویی این مورد توسط هیدروستات تشخیص و منجر به نمایش ارور E4 می شود که برای رفع ارور باید هیدروستات، سیم کشی داخلی ظرفشویی نیز بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت و رفع ارور E5 ماشین ظرفشویی حایر

ایراد در قطعه سوئیچ سنسور کف ظرفشویی منجر به نمایش این ارور می شود که با بررسی کامل سیم کشی داخل دستگاه، قطعه سوئیچ آب ریزش کف دستگاه و ولتاژ ظرفشویی این مشکل برطرف خواهد شد.

علت و رفع ارور E6 ماشین ظرفشویی حایر

نشتی آب ظرفشویی دلیل اصلی نمایش این ارور است که برای رفع ارور باید بوبین کف، سیم کشی داخلی دستگاه و برد الکترونیکی ظرفشویی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت و رفع ارور E7 ماشین ظرفشویی حایر

قطع شدن ارتباط بین برد و موتور پمپاژ یکی از دلایل نمایش این ارور است که برای رفع ارور باید سیم کشی داخلی دستگاه بررسی و در صورت خرابی موتور ظرفشویی و برد اصلی ظرفشویی این دو مورد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور EA / E8 ماشین ظرفشویی حایر

وارد نشدن آب به اندازه کافی داخل ظرفشویی منجر به نمایش ارور می شود که باید هیدرواستات، شلنگ و مخزن هیدرواستات بررسی و مطمئن شوید که شیر آب ورودی تا آخر باز است و مشکلی در مدار برد الکترونیکی ظرفشویی وجود ندارد که بررسی و عیب یابی آنها باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

💡حتما بخوانید : تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت ارور E9 ماشین ظرفشویی حایر

خراب شدن سوکت تایم تایمر و گیر کردن موتور تایم تایمر از دلایل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید برد الکترونیکی یا تایمر بررسی و عیب یابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *