تعمیر یخچال حایر | نمایندگی تعمیرات یخچال حایر Haier در تهران

تعمیر یخچال حایر

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

یخچال متشکل از قطعات مهم و اصلی چون کمپرسور، تایمر، نوار درب، لولای درب، رله اورلود، المنتی، سنسور دیفراست،  برد و.. است که با خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات و ایرادات از جمله روشن نشدن یخچال، یکسره کار کردن یخچال، سرد نکردن محیط یخچال، یخ و برفک زدن، یخ زدن لوله های پشت یخچال، نمایش انواع کد خطا و ارور روی نمایشگر یخچال و… رخ می دهد که این برای تمام برندها صدق می کند و برای تعمیر یخچال باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر یخچال حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی یخچال حایر توسط تعمیرکار آی بک امداد

حتی با خرید بهترین برند یخچال فریزر، ساید بای ساید، دوقلو احتمال خرابی قطعات آن و بروز انواع مشکلات یخچال وجود دارد که این مشکل برای برند یخچال حایر نیز صدق می کند که در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات رایج یخچال را خواهیم نوشت و اگر با خواندن آن باز هم مشکل برطرف نشد برای تعمیر یخچال حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: علت عرق کردن داخل یخچال

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت روشن نشدن یخچال حایر

یکی از مشکلات یخچال زمانی است که روشن نمی شود که ایراد در پریز برق، دوشاخه و سیم برق منجر به بروز این مشکل می شود که باید این موارد بررسی شود و در صورت سالم بودن آنها خرابی برد یا موتور از دلایل روشن نشدن یخچال است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

چرا دمای یخچال حایر نوسان دارد؟

تغییر نوسان درجه دمای یخچال به خاطر خراب شدن برد الکترونیکی یخچال و اتصالات آن رخ می دهد که علاوه بر آن خرابی سنسور محیطی منجر به نوسان درجه دما می شود که باید رفع گردد و برای تعمیر یخچال حایر باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت یکسره کار کردن یخچال حایر

یخچال باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر این صورت اتومات نکردن و یکسره کار کردن یخچال به معنای خرابی دستگاه است که خرابی ترموستات، کم شدن گاز یخچال، پارگی لاستیک اطراف درب از دلایل بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود که برای تعمیرات یخچال حایر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت کار نکردن فن یخچال حایر

خرابی فن یخچال به خاطر ایراد در منبع تغذیه فن، آسیب در پروانه فن و حتی جمع شدن گرد وغبار در فن یخچال رخ می دهد که باید همه این موارد توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

دلیل جمع شدن آب در کف یخچال حایر

زمانی که آب در کف یخچال جمع می شود باید ابتدا لاستیک درب بررسی شود و در صورت پارگی لاستیک باید تعویض گردد و در عین حال خرابی لوله فیلتر آب یخچال و گرفتگی مسیر لوله تخلیه یا فاضلاب یخچال و درست کار نکردن سیستم دیفراست از دلایل بروز این مشکل است که باید بررسی و عیب یابی انجام شود.

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه ریست کردن یخچال

علت یخ زدایی نکردن یخچال حایر

زمانی که یخ زدایی یخچال کار نکند خرابی قطعات سیستم دیفراست باعث بروز این مشکل می شود که باید تمام قطعات سیستم از جمله برد، تایمر، المنت، سنسور، ترمودیسک، ترموفیوز بررسی و عیب یابی شود و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای این کار باید انجام شود.

چرا لامپ یخچال حایر روشن نمی شود؟

با باز کردن درب یخچال باید لامپ داخل یخچال روشن شود در غیر این صورت روشن نشدن درب یخچال به خاطر قطعی کلید مدار، سوختن لامپ رخ می دهد که باید بررسی و عیب یابی آنها انجام شود.

علت سرد نکردن یخچال حایر

اگر داخل یخچال خنک نمی کند این مشکل به خاطر تنظیمات نادرست درجه یخچال است که باید نسبت به تنظیم درجه دمای یخچال و فریزر اقدام کنید که در این بین باز و بستن زیاد درب یخچال، پوسیدگی لاستیک درب یخچال، بسته بودن دریچه تهویه به خاطر پر کردن زیاد مواد غذایی داخل یخچال و خرابی کمپرسور و ایراد در گاز یخچال رخ می دهد که باید همه این موارد بررسی و عیب یابی شود.

علت یخ درست نکردن یخساز یخچال حایر

زمانی که یخچال ساید بای ساید حایر دارید و با وجود فعال بودن یخساز اما یخ درست نمی کند این مشکل می تواند هب خاطر کاهش سرما باشد که باید دمای فریزر بالاتر از ۱۲- درجه سانتی گراد باشد در غیر این صورت یخ تولید نمی کند و در عین حال گرفتگی شیر ورودی یا فشار کم آب، خرابی سیستم یخساز یخچال منجر به بروز این مشکل می شود که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی انجام شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر حایر در آی بک امداد

در صورت بروز انواع مشکلات در یخچال حایر چون سرد نکردن، یخ و برفک زدن یخچال، بسته نشدن درب یخچال، یخ زدن لوله های پشت یخچال، تغییر نوسان دما، نمایش انواع ارور و کد خطا و… باید نسبت به تعمیر یخچال حایر اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که هزینه تعمیرات یخچال بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب، تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل، نرخ مصوب اتحادیه متغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *