علت عدم کارایی مناسب یخ ساز یخچال ساید اسنوا | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? مهشید پرسیده:

سلام به شما، یخچال ساید بای ساید ما برند اسنوا است که جدیدا متوجه شدم که داخل محفظه یخساز یخچال پر از یخ های قالبی هست و همین باعث شده که به خوبی یخ بیرون نده و بعد از اینکه محفظه را در آوردم و تمام یخ را از قالب تخلیه کردم دیدم که از قسمت شیر برقی آب با فشار زیاد پاشیده میشه و سریعا وارد محفظه یخساز شد و یخ زد. علت عدم کارایی مناسب یخ ساز ساید اسنوا چیه؟ ممنون

A آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، عدم کارایی مناسب یخ ساز ساید اسنوا بخاطر خرابی سنسور آب است که باعث می شود بیش از حد آب داخل یخساز یخچال شما وارد شود که باید با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر در تهران هستید برای تعمیر یخساز یخچال اسنوا کافیه با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *