تعمیر سرخ کن صنعتی در تهران توسط آی بک امداد

تعمیر سرخ کن صنعتی
📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

سرخ کن وسیله ای برقی و پر کاربرد در آشپزخانه است که البته در دو نوع خانگی و صنعتی وجود دارد که متشکل از یک سری قطعات به نام المنت گرم کننده، محفظه روغن، ترموستات می باشد که با سرخ کن صنعتی در کافه، رستوران ها و هتل ها از آن استفاده می شود و البته احتمال خرابی قطعات آن و بروز مشکلاتی چون روشن نشدن سرخ کن، گرم نکردن روغن داخل دستگاه، روشن نشدن صفحه نمایش دستگاه سرخ کن و… وجود دارد که برای تعمیر سرخ کن صنعتی در تهران کافیه شماره تعمیرکار آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد که همین منجر به صرفه جویی در وقت شما و کاهش هزینه تعمیرات می گردد.

تعمیر سرخ کن صنعتی در تهران

سرخ کن صنعتی در دو نوع برقی و گازی موجود است که از برندهای آن در بازار می توان به سرخ کن هنی پنی، امریکن رنج، فرای مستر، وارینگ، لوتوس، امپریال، دین، کنتاکی بی کی آی، کنتاکی هنی پنی، فیلیپس، دلونگی، پارس خزر، میدیا، دلمونتی و و… اشاره کرد که با خرابی آن و بروز انواع مشکلات در سرخ کن صنعتی چون روشن نشدن، کف کردن روغن، گرم نشدن روغن داخل سرخ کن و… باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که در تهران برای اینکار کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

💡حتما بخوانید: بهترین برند و مارک سرخ کن در بازار

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

مشکلات متداول سرخ کن های صنعتی

از سرخ کن برای سرخ کردن غذا در دمای مشخص استفاده می گردد که اجزای آن شامل المنت گرم کننده، محفظه روغن، ترموستات المنت گرم کننده است که در سرخ کن صنعتی دو نوع آن یعنی برقی و گازی موجود است که به مانند هر وسیله ای احتمال خرابی آن و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن، گرم نکردن روغن، کف کردن روغن، بیرون دادن روغن و.. .وجود دارد که در این مقاله علت مشکلات مختلف را خواهیم نوشت و برای تعمیر سرخ کن صنعتی حتما با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن نشدن سرخ کن صنعتی

نرسیدن برق به دستگاه از جمله خرابی پریز برق، دوشاخه یا سیم اتصال دستگاه و ایراد در مقاومت دستگاه یا مدار تایمر منجر به بروز این مشکل می شود که باید رفع گردد.

علت گرم نکردن روغن داخل سرخ کن صنعتی

زمانی که سرخ کن کار می کند اما روغن داخل آن گرم نمی شود که این مشکل به دلایل مختلف رخ میدهد که مهمترین آنها به دلیل کار کردن دستگاه سرخ کن بدون روغن بوده که باعث سوختن کلید حرارتی شده و البته موارد دیگر چون خرابی عنصر، ایراد در رله مغناطیسی، خراب شدن ترانزیستور کنترل رله و ترموستات منجر به بروز این مشکل می شود که برای رفع مشکل باید اقدام و با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت فیوز پراندن سرخ کن صنعتی

این مشکل به دلیل اتصالی کوتاه بین سیم های نول و فاز یا خرابی یکی از قطعات دستگاه سرخ کن رخ می دهد.

علت روشن نشدن صفحه نمایش سرخ کن صنعتی

خراب شدن میکروسوئیچ یکی از دلایل بروز این مشکل است که در این بین جدا شدن لحیم میکروسوئیچ از مدار منجر به خرابی این قطعه می شود که باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت بسته نشدن کامل درب سرخ کن صنعتی و بیرون دادن روغن

در زمان باقی ماندن مواد غذایی ریز باید آنرا به موقع تمیز کنید در غیر این صورت منجر به کامل بسته نشدن درب و بیرون دادن روغن از دستگاه می گردد.

علت کف کردن روغن داخل سرخ کن صنعتی

از بین رفتن کیفیت روغن دلیل بروز این مشکل است که باید نسبت به تعویض روغن اقدام کنید.

علت خوب سرخ نکردن مواد غذایی داخل سرخ کن صنعتی

کاهش درجه حرارت دستگاه دلیل اصلی برای بروز این مشکل است که باید با توجه به نوع ماده غذایی دما و زمان مناسب را انتخاب و از گذاشتن بیش از حد غذا داخل سرخ کن خودداری کنید.

علت داغ نشدن روغن داخل سرخ کن

این مشکل به دلیل خراب شدن قطعه ترموستات رخ می دهد که تعمیر یا تعویض این قطعه باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *