علت انواع ارور یخچال میدیا و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور یخچال میدیا

   

📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

یخچال مهمترین وسیله خانگی است که در مدل های مختلف فریزر، دوقلو، ساید بای ساید و انواع یخچال صنعتی و تجاری وجود دارد که احتمال خرابی قطعات اصلی یخچال از جمله کمپرسور، نشتی گاز، ایراد در فن یخچال و… وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات چون یخ و برفک زدن یخچال، سرد نکردن محیط یخچال، سرمای زیاد یخچال، یکسره کار کردن و… می شود که برای تمام برندها صدق می کند که در این بین با خرابی سنسور حرارتی، ایراد در ارتباط برد، دمای بالای یخچال انواع کد خطا و ارور یخچال میدیا روی نمایشگر نشان داده می شود که برای رفع کد خطا و تعمیر یخچال در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات انجام شود.

ارور و کد خطای یخچال مدیا Midea

با خواندن تاریخچه ساخت یخچال متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد که متشکل از یک سری قطعات از جمله کمپرسور، رله استارت، ترموستات، سنسور محیطی، لوله اواپراتور، انواع فن یخچال و… است که در طی عملیات محوطه داخل یخچال را خنک می کند که در صورت خرابی هر کدام از آنها انواع مشکلات پیش می آید که در این بین با خرابی سنسور محیطی، ایراد در ارتباط برد، دمای بالای یخچال میدیا انواع ارور روی صفحه نمایش یا display نمایش داده می شود که در این مقاله علت و رفع ارورها را خواهیم نوشت و اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: رفع ارور یخچال دوو

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت ارور یخچال میدیا کد اخطار E1 و E7

با خراب شدن سنسور حرارتی فریزر این ارور نمایش داده می شود که این سنسور همان سنسور دیفراست یا ترمودیسک و ترموفیوز است که برای رفع آن باید قطعه سنسور همراه با اتصالات آن بررسی و علاوه بر آن قطعه المنت و قطعات ترمودیسک، ترموفیوز بررسی و در صورت نیاز تعویض و اگر ارور برطرف نشدن نسبت به بررسی و عیب یابی برد الکترونیکی اقدام کنید که این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت هشدار یخچال ساید بای ساید مدیا کد خطای E2

خراب شدن سنسور حرارتی فریزر دل نمایش ارور می باشد که برای رفع آن باید سنسور حرارتی فریزر بررسی و اگر خراب است حتما تعویض گردد و در صورتی که سنسور سالم است حتما قطعه برد الکترونیکی یخچال بررسی و عیب یابی شود.

علت آلارم یخچال میدیا کد خطای E5

خراب شدن سنسور دیفراست یا سنسور حرارتی منجر به نمایش ارور می گردد  که برای رفع آن باید به صورت کامل سنسور دیفراست و اتصالات آن بررسی و اگر خراب است سنسور تعویض و علاوه بر آن ترمودیسک، ترموفیوز و سنسور دیفراست بررسی و عیب یابی شود که در صورت خرابی و نیاز به تعویض این کار انجام شود و در آخر اگر مطمئن شدید که این قطعات سالم است حتما قطعه برد الکترونیکی یخچال بررسی و عیب یابی شود.

کد ارور E6 یخچال مدیا

با ایراد در برقراری ارتباط با برد یخچال این ارور نمایش داده می شود که به منظور رفع ارور باید این قطعه برد الکترونیکی یخچال بررسی و در صورت خرابی حتما تعویض گردد و این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت ارور E9 / EA یخچال میدیا

دمای بالا یخچال دلیل نمایش ارور می باشد که احتمال اینکه داخل یخچال گرم شده وجود دارد که برای رفع ارور باید برد الکترونیکی، قطعات و اتصالات برد، خازن ها، رله، فیوز، پایه های سوکت و علاوه بر آنها قطعات ترمودیسک، ترموفیوز،؛ المنت بررسی و عیب یابی شود و در عین حال باید فن داخل فریزر و یخچال بررسی و اگر خراب است این قطعه تعویض و در آخر باید کمپرسور یخچال نیز بررسی و اگر نیاز به تعویض موتور یخچال است این کار توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت کد اخطار EC یخچال مدیا

خطا در مدار EEPROM منجر به نمایش این ارور است که برای رفع ارور و تعمیر یخچال باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *