علت انواع ارور ماشین لباسشویی کنوود و رفع کد خطاها | آی بک امداد

انواع ارور ماشین لباسشویی کنوود

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

ماشین لباسشویی وسیله ای برقی است که با توجه به جنس لباس و پارچه داخل دیگ می توانید برنامه شستشو را انتخاب کنید که البته در این بین احتمال خرابی قطعات و بروز انواع مشکلات چون نچرخیدن دیگ، برق داشتن بدنه لباسشویی، نشتی آب از ماشین، عدم تخلیه آب، آبگیری نکردن لباسشویی و…. وجود دارد که برخی از این مشکلات به صورت کد خطا و ارور است که با خرابی پمپ و گرفتگی فیلتر لباسشویی، خراب شدن موتور، وارد نشدن آب به اندازه کافی و… به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که در این مقاله علت انواع ارور ماشین لباسشویی کنوود را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع ارور نیستید با تعمیرکار آی بک امداد در تهران تماس بگیرید.

کدهای خطای ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود به مانند هر برند دیگر احتمال خرابی قطعات آن از جمله موتور، کاسه نمد، کمک های فنر، تایمر و.. وجود دارد که در این بین با بسته نشدن درب، خرابی قفل درب، ایراد در موتور، آبگیری نکردن لباسشویی، گرم نکردن آب و… به صورت کد خطا و ارور نمایش داده می شود که در ادامه متن مقاله علت و رفع هر ارور را خواهیم نوشت و اگر نیاز به تعمیرکار دارید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

علت کد خطای E-1 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که درب لباسشویی بسته نمی شود این ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید درب را کامل ببندید و به صدای آن گوش دهید که کاملا بسته است و در صورت خرابی و ایراد در میکروسوئیچ باید این قطعه تعویض گردد.

علت کد خطای E-2 ماشین لباسشویی کنوود

کاهش سطح آب دستگاه لباسشویی دلیل نمایش ارور است که احتمال کاهش فشار آب ساختمان وجود دارد که برای رفع ارور باید هیدروستات بررسی و در عین حال مطمئن شوید که فشار آب شهری کم نیست.

کد خطای E-3 ماشین لباسشویی کنوود

خرابی پمپ و گرفتگی پمپ دلیل نمایش ارور است که با تمیز کردن فیلتر و تعویض این قطعه ارور برطرف خواهد شد.

کد خطای E-4 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که آبگیری لباسشویی خیلی زیاد از حد باشد منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن باید هیدروستات و مدار برد الکترونیکی بررسی و عیب یابی شود.

کد خطای E-5 ماشین لباسشویی کنوود

خراب شدن گرم کننده دستگاه یا سنسور حرارتی دلیل نمایش ارور است که باید برای رفع ارور المنت حرارتی بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد و این کار توسط تعمیرکار وتکنسین حرفه ای انجام شود.

کد خطای E-6 ماشین لباسشویی کنوود

خرابی موتور لباسشویی دلیل نمایش ارور است که برای رفع ارور باید موتور بررسی و عیب یابی شود.

کد خطای E-7 ماشین لباسشویی کنوود

خطای پیکربندی دلیل نمایش ارور است که باید این مورد توسط تعمیرکار بررسی تا ارور برطرف شود.

کد خطای E-8 ماشین لباسشویی کنوود

خرابی موتور ماشین باعث نمایش ارور می گردد که این قطعه باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

💡حتما بخوانید : رفع ارور ماشین لباسشویی مجیک

علت کد خطای E-9 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که ولتاژ منبع تغذیه خیلی زیاد یا خیلی کم باشد این ارور نمایش داده می شود که باید این مورد توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی شود.

کد خطای E-10 ماشین لباسشویی کنوود

در هنگام آبگیری لباسشویی اگر اختلالی پیش بیاید منجر به نمایش ارور می گردد که باید نسبت به باز کردن شیر آب ورودی اقدام و مطمئن شوید که آب ورودی خیلی کم یا زیاد نیست و در صورت گرفتگی فیلتر شیر ورودی حتما آنرا بررسی و تمیز کنید.

علت ارور E12 ماشین لباسشویی کنوود

خرابی قفل درب، بسته بودن شیر ورودی و خرابی موتور یا ایراد در تخلیه آب لباسشویی منجر به نمایش ارور می گردد که برای رفع آن باید لباسشویی ریست و این کار با کشیدن از برق و مجددا زدن به برق انجام و حتما شیر آب ورودی بررسی و مطمئن شوید که باز است و هیچ گونه خمیدگی و پیچ خوردگی در شلنگ وجود ندارد و علاوه بر آن باید پمپ تخلیه، برد الکترونیکی توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت ارور E-21 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که لباسشویی در حال شستن لباس است و در تخلیه آب مشکلی پیش بیاید ارور نمایش داده می شود که برای رفع آن باید پمپ بررسی و در صورت گرفتگی و مسدود شدن حتما تمیز و در صورت نیاز پمپ تخلیه گردد.

علت کد خطای E-30 ماشین لباسشویی کنوود

این ارور به دلیل خرابی قفل درب نمایش داده می شود که برای رفع آن باید مطمئن شوید که درب لباسشویی کامل بسته می شود و هیچ چیزی بین درب گیر نکرده و قطعه میکروسوئیچ درب بررسی و در صورت خرابی تعویض گردد که در تهران اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

علت کد خطای E61 ماشین لباسشویی کنوود

خرابی قفل درب، بسته بودن شیر ورودی، کار نکردن موتور از دلایل نمایش ارور است که باید سیم موتور بررسی و در صورت خرابی موتور تعویض گردد تا ارور برطرف گردد.

کد خطای E60 ماشین لباسشویی کنوود

قفل بودن درب، بسته بودن شیر ورودی، ایراد در موتور و اختلال در تخلیه آب لباسشویی از دلایل نمایش ارور است که برای رفع آن باید PCB تغییر و نسبت به بررسی سیم موتور و در صورت نیاز تعویض موتور اقدام که باید این کارها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *