چرا یخچال بوش سری ۷۶ یه هو صدای منقطع زد | تعمیرات آی بک امداد

   

📖 زمان مطالعه : ۲ دقیقه ⏲️

? حمید پرسیده:

با سلام، یخچال ما برند بوش سری ۷۶ که زمان روشن شدن یهود صدای منقطع اومد که این صدا شبیه صدای بوق زدن درب یخچال نبود و بعد از این دیدم که دمای یخچال از ۱۸- به  ۳- تغییر کرد و دوباره روی ۱۸- رفت و صدایی از یخچال نیومد. حالا می خواستم بدونم علت صدای منقطع و آلارم از یخچال بوش چیه؟ ممنون.

A تعمیرکار آی بک امداد گفته:

درود کاربر گرامی، این صدایی که گفتید یک نوع آلارم و هشدار به شما بوده که به معنای کم یا زیاد شدن برودت و سرمای یخچال است که اگر سرمای یخچال خوب باشد نگرانی نداشته باشید اما اگر سرما کم باشد یا سرما به صورت کلی نداشته باشد مشکل صدای یخچال بوش شما به خاطر خرابی سیستم دیفراست است که برای تعمیر یخچال بوش در تهران می توانید با شماره آی بک امداد تماس بگیرید.

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *