تعمیر مایکروفر کنوود | نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود Kenwood در تهران

تعمیر مایکروفر کنوود
📖 زمان مطالعه : ۳ دقیقه ⏲️

ماکروفر وسیله ای برقی برای گرم کردن غذا، نان، پخت و پز و درست کردن انواع غذا و پخت پیتزا و… می باشد که احتمال خرابی قطعات آن از جمله برد، لامپ مگنترون، خازن، دیودها و… و بروز انواع مشکلات چون روشن نشدن لامپ مایکروفر، گرم نشدن غذا، روشن نشدن مایکروفر، نچرخیدن سینی و خرابی موتور گردان و… وجود دارد که برای رفع مشکل و تعمیر یا تعویض قطعات باید با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید که برای تعمیر مایکروفر کنوود در تهران کافیه شماه نمایندگی تعمیرات آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

رفع مشکلات و عیب یابی مایکرویوو کنوود

ماکروفر کنوود به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود که در ادامه متن این مقاله علت و نحوه رفع انواع مشکلات رایج ماکروفر از جمله روشن نشدن، جرقه زدن دستگاه، نچرخیدن سینی و… را خواهیم نوشت که در صورتی که نیاز به تعمیرکار دارید و قادر به رفع مشکل نیستید در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

💡حتما بخوانید: رفع ارور ماکروفر آدمیرال

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

چرا ماکروفر کنوود روشن نمیشود؟

یکی از مشکلات رایج مایکروفر کنوود زمانی است که روشن نمی شود که روشن نشدن آن به دلایل قطعی پریز برق، خراب شدن دوشاخه برق، فعال بودن قفل کودک و استفاده از سه راهی است که باید نسبت به بررسی و عیب یابی هر کدام اقدام کنید و اگر نیاز به تعمیرکار دارید برای تعمیر مایکروفر کنوود در تهران کافیه شماره نمایندگی آی بک امداد را بگیرید.

چرا مایکروفر کنوود گرم نمیکند؟

گرم نکردن دستگاه ماکروفر به دلیل خرابی درب، ایراد در ترانس و سایر قطعات الکتریکی از جمله سیم های ولتاژ، ایراد در قفل درب دستگاه و میکروسوئیچ و دیوید و مگنترون رخ می دهد که بررسی و عیب یابی هر کدام باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت نچرخیدن سینی مایکروویو کنوود

نچرخیدن سینی ماکروفر یکی از مشکلات رایج است که به خاطر کثیفی زیر سینی یا وجود تکه غذا در زیر آن رخ می دهد و ایراد در چرخ دنده و خرابی موتور یا عدم اتصال درست بین موتور و دنده باعث بروز این مشکل می شود که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود.

علت جرقه زدن مایکروفر کنوود

این مشکل به دلایل اتصالات الکترونیکی، استفاده از ظروف غیر مجاز در ماکروفر چون ظروف فلزی یا فوم های فلزی، کثیفی و خرابی قطعات داخلی رخ می دهد که باید نسبت به بررسی و عیب یابی هر کدام با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت روشن نشدن گریل مایکروفر کنوود

یکی از ویژگی های ماکروفر گریل کردن مواد غذایی است که در صورت روشن نشدن آن احتمال خرابی در المنت یا ترموستات و برد الکترونیکی دستگاه وجوددارد که برای رفع مشکل و تعمیر ماکروفر در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

هزینه تعمیرات مایکروفر کنوود در آی بک امداد

اگر ماکروفر شما خراب شده و با مشکلات مختلف چون گرم نکردن غذا، دود کردن ماکروفر، سوختن قطعات از جمله دیوید، خراب شدن سوئیچ درب ماکروفر و باز و بسته نشدن درب و… مواجه شده اید و نگران هزینه تعمیرات دستگاه هستید بسته به نوع مشکل، قطعه معیوب چون لامپ مگنترون، المنت، ورق میکا، برد الکترونیکی، موتور صفحه گردان، خازن و… تعمیر یا تعویض قطعات، استفاده از قطعات فابریک و اصل و نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها متغییر است که برای تعمیر مایکروفر کنوود در تهران می توانید شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرکار در محل و آدرس شما حاضر و کار تعمیرات را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *