تعمیر یخچال بکو | نمایندگی تعمیرات یخچال بکو Beko در تهران

تعمیر یخچال بکو

   

📖 زمان مطالعه : ۴ دقیقه ⏲️

با خواندن تاریخچه ساخت یخچال متوجه پیشرفت در این صنعت خواهید شد اما با خرید بهترین برند یخچال نیز احتمال خرابی آن با گذشت زمان یا عدم استفاده درست وجود دارد که باعث بروز انواع مشکلات چون اتومات نکردن یخچال، یخ زدن داخل یخچال، گرم شدن یخچال، نوسان درجه دما، سر و صدای زیاد، خنک نکردن یخچال و… وجود دارد که برای رفع مشکل و تعمیر آن باید اقدام و با تعمیرکار تماس بگیرید که برای تعمیر یخچال بکو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید تا تعمیرات در محل و آدرس شما انجام شود و علاوه بر صرفه جویی در زمان شما منجر به کاهش هزینه تعمیرات یخچال شود.

تعمیر یخچال بکو در تهران توسط آی بک امداد

نمایندگی تعمیرات یخچال آی بک امداد با داشتن تعمیرکاران حرفه ای علاوه بر تشخیص درست عیب و سرعت بخشید در تعمیر یخچال فریزر، ساید، دوقلو و انواع یخچال صنعتی و تجاری باعث کاهش هزینه تعمیرات یخچال می شود و خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل موارد زیر است که اگر نیاز به تعمیرکار دارید کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

  • برطرف کردن ارورهای یخچال بکو
  • تعمیر درب یخچال فریزر و ساید
  • تعویض فیلتر آب یخچال
  • شارژ گاز یخچال فریزر بکو
  • تعمیر یا تعویض کمپرسور
  • تعمیر قطعات دیفراست یخچال
  • تعمیر یا تعویض برد یخچال
  • تعمیرات فن موتور یخچال
  • تعمیر یخساز در یخچال

💡حتما بخوانید: آموزش و نحوه شارژ گاز یخچال

” آی بک امداد ”
آماده سرویس و پشتیبانی سریع خدمات و تعمیرات سیار در محل و منزل شماست . هر گونه تعمیرات یخچال و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی و تعمیرات تلویزیون ، تعمیرات کولر های آبی و گازی ، و لوازم خانگی برقی و تعمیرات لوازم برقی و تاسیساتی منزل ، و خدمات لوله کشی و سایر خدمات و تعمیرات برقی و مکانیکی منزل و محل کار خود را به ” آی بک امداد ” بسپارید . به منظور تماس و ارتباط با کارشناسان و تعمیرکاران و ارائه راهنمایی و مشاوره و اعزام‌ تعمیرکار فوری ، با شماره تماس فوری ☎️   ۰۹۱۲۰۲۸۳۴۲۲ و سایر شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید .

راهنمای عیب یابی یخچال بکو

یخچال بکو به مانند هر برند دیگر ممکن است خراب شود و با مشکلات زیادی مواجه شوید که برای رفع آنها باید با تعمیرکار تماس بگیرید و در ادامه متن این مقاله علت و رفع انواع مشکلات را خواهیم نوشت و اگر قادر به رفع مشکل نیستید در تهران کافیه شماره نمایندگی تعمیرات یخچال بکو یعنی آی بک امداد را بگیرید.

علت خنک نکردن یخچال بکو

زمانی که فضای داخلی یخچال سرد نمی کند دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می شود که شامل عدم تنظیم درجه دمای یخچال، باز شدن مکرر درب یخچال، پوسیدگی لاستیک و نوار درب یخچال، پر کردن بیش از حد مواد غذایی داخل یخچال، عدم رعایت فاصله کافی بین یخچال و دیوار، افزایش دمای محیطی که یخچال در آن کار می کند که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها انجام شود.

علت کار نکردن فن یخچال بکو

یکی از مشکلات یخچال زمانی است که فن کار نمی کند که جمع شدن گرد و خاک در پروانه های فن یخچال و کارکرد طولانی مدت فن از دلایل بروز این مشکل است که باید نسبت به رفع آنها اقدام و اگر مشکل برطرف نشد نسبت به تعویض فن یخچال با تعمیرکار و تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.

علت صدا دادن یخچال بکو

سر و صدای یخچال بکو اگر به مانند ترکیدن حباب آب باشد مشکلی نیست و این صدا به خاطر انتقال گاز مبرد از طریق لوله ها موجود داخل یخچال است که رخ می دهد در غیر این صورت احتمال خرابی و شکستگی پره های فن، خرابی موتور یخچال نیز وجود دارد که تمام این موارد باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای بررسی و عیب یابی شود.

علت برفک زدن یخچال بکو

زمانی که داخل یخچال برفک می زند خرابی قطعات سیستم دیفراست از جمله برد، سنسور، المنت، ترمودیسک و ترموفیوز و زیاد شدن گاز یخچال و بالا بودن دمای یخچال باعث بروز این مشکل می شود که بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها باید توسط تعمیرکار و تکنسین حرفه ای انجام شود و برای تعمیر یخچال بکو در تهران کافیه شماره آی بک امداد را بگیرید.

علت جمع شدن آب در کف یخچال بکو

زمانی که آب کف یخچال جمع می شود گرفتگی محل تخلیه آب، پوسیدگی و خرابی لاستیک درب یخچال، پر شدن یخساز و آبسردکن یخچال از دلایل بروز این مشکل است که باید بررسی و عیب یابی شوند.

دلیل نوسان درجه یخچال بکو

یکی از مشکلات یخچال نوسان درجه دمای یخچال است که خرابی کمپرسور، قطعی در جریان برق، خراب شدن ترموستات یا سنسور محیطی از دلایل بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض قطعات انجام شود.

علت روشن شدن چراغ قرمز یخچال بکو

اگر چراغ قرمز یخچال روشن شود عدم وجود سرمای کافی داخل یخچال و خرابی سیستم یخ زدایی یا دیفراست و خرابی چراغ ال ای دی و اتصالات آن از دلایل بروز این مشکل است که باید بررسی و عیب یابی هر کدام از آنها انجام شود.

چرا یخچال بکو یکسره کار می کند؟

یخچال باید هر چند دقیقه یکبار اتومات کند در غیر این صورت یکسره کار کردن یخچال منجر به خرابی و سوختن کمپرسور یخچال می شود که در این بین وارد شدن هوای گرم به داخل یخچال، پایین بودن دمای یخچال، تراز نبودن یخچال و خرابی یا پارگی لاستیک از دلایل بروز این مشکل است.

علت یخ زدن داخل یخچال بکو

اگر مواد غذایی داخلی یخچال منجمد و یخ بزنند این مشکل و خرابی یخچال به دلیل ایراد در درجه دما، ترموستات، دریجه دمپر است که عدم تنظیم درجه دما، بیش از حد باز بودن دریچه دمپر، خرابی ترموستات و ترمیستور باعث بروز این مشکل می شود.

علت خاموش شدن صفحه نمایش یخچال بکو

زمانی که صفحه نمایش یخچال خاموش شد باید نسبت به رفع مشکل اقدام که قطعی برق یخچال و خرابی در سیمکشی و اتصالات و ایراد در برد صفحه نمایشگر و خراب شدن سوئیچ درب یا خراب شدن خود نمایشگر منجر به بروز این مشکل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *